Prvi srpski forum o Noletu i Ani
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Prvi srpski forum o Noletu i Ani

Dobrodošli na forum o Noletu i Ani, dvoje tenisera koji su ponos Srbije..Uživajte!!!
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Serena Williams

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
~*Ana's_fan_4ewer*~
Saznaješ za ovaj forum
Saznaješ za ovaj forum
~*Ana's_fan_4ewer*~


Broj poruka : 26
Godina : 28
Lokacija : ~With tennis princess-Ana~
Vaš 4um : http://rbd6.forummotion.com
Nešto o meni : Osea hello.Ja sam Irina i obozawam RBD,ziwotinje,Prison Break...Looda sam za tenisom i idol mi je ANA IVANOVIC-forewer the best!!!!! Druzeljubiwa sam,twrdoglawa itd..nmg da pishem wishe
Koliko volite Noleta i Anu :
Serena Williams Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Serena Williams Right_bar_bleue

Datum upisa : 28.01.2009

Serena Williams Empty
PočaljiNaslov: Serena Williams   Serena Williams Icon_minitimeSre Jan 28, 2009 8:39 pm

Misljenje,slike
Nazad na vrh Ići dole
http://rbd6.forummotion.com
Dejana_Novak
Admin
Admin
Dejana_Novak


Broj poruka : 520
Godina : 30
Lokacija : Hrvatska
Koliko volite Noleta i Anu :
Serena Williams Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Serena Williams Right_bar_bleue

Datum upisa : 18.01.2009

Serena Williams Empty
PočaljiNaslov: Re: Serena Williams   Serena Williams Icon_minitimeNed Feb 01, 2009 12:24 am

evo sad je Serena prva na svetu..nažalost
Nazad na vrh Ići dole
https://ananovak.forumsr.com
Dejana_Novak
Admin
Admin
Dejana_Novak


Broj poruka : 520
Godina : 30
Lokacija : Hrvatska
Koliko volite Noleta i Anu :
Serena Williams Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Serena Williams Right_bar_bleue

Datum upisa : 18.01.2009

Serena Williams Empty
PočaljiNaslov: Re: Serena Williams   Serena Williams Icon_minitimeNed Feb 01, 2009 12:26 am

Vilijamsovim treća dubl titula u Melburnu

Serena Williams 2wh2e74

Serena i Venus Vilijams lako su stigle do svoje osme zajedničke gren slem titule u dublu. U finalu Australijan opena one su savladale par Sugijama/Hantuhova sa 6-3, 6-3 i tako po treći put podigle pehar na pobedničkom postolju u Melburnu.

I ovaj meč je odigran sa spuštenim krovom, kao i većina poslednjih dana, pošto je temperatura dostigla 43 stepena napolju. Slovačko-japanski dubl je napravio brejk na samom početku meča, međutim sestre Vilijams su jako brzo vratile taj brejk i kod rezultata 4-3 napravile novi brejk posle koga su jako brzo uzele prvi set sa 6-3. Prvi brejk u drugom setu Vilijamsove su napravile na servis Sugijame posle čega su povele sa 2-1. Posle toga, sve je izvesnije bilo da će sestre izaći iz ovog meča kao pobednice. Drugi set uzele su istim rezultatom 6-3.

Zanimljivo je da je ovo bilo osmo gren slem finale sestara u dublu koje su igrale i koje su uspele da dobiju. Ustvari, njih dve su samo jednom izgubile finale od četrnaest koliko su igrale, 1999. godine u San Dijegu od para Devenport/Morariu. Na ovogodišnjem Australijan openu izgubile su samo jedan set, u četvrtfinalu od para Peng/Hsei.

- Mislim da upotpunjavamo jedna drugu na terenu jer smo obe veoma pozitivne. Znamo, kada se jedna pomeri, šta druga treba da radi, rekla je Venus posle meča.

- Ona pokriva celu mrežu. U jednom momentu danas ja sam bukvalno stajala nazad i ona se pobrinula za sve, rekla je Serena o igri svoje starije sestre Venus.

Što se muškog dubla tiče, u odsustvu Zimonjića i Nestora koji su ispali u ranoj fazi turnira, finale će igrati 2. i 3. nosioci, braća Brajan i par Bupati/Nouls. U miks dublu, finale će igrati francusko-izraelski par Deši/Ram i indijski par Mirza/Bupati. Oba meča na programu su sutra.
Nazad na vrh Ići dole
https://ananovak.forumsr.com
Dejana_Novak
Admin
Admin
Dejana_Novak


Broj poruka : 520
Godina : 30
Lokacija : Hrvatska
Koliko volite Noleta i Anu :
Serena Williams Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Serena Williams Right_bar_bleue

Datum upisa : 18.01.2009

Serena Williams Empty
PočaljiNaslov: Re: Serena Williams   Serena Williams Icon_minitimeNed Feb 01, 2009 12:27 am

Serena oduvala Safinu u finalu AO!

Serena Williams 2qd8yo2


Fantastična Serena Vilijams je od danas ponovo šampionka Australijan opena, a od ponedeljka će ponovo biti prva teniserka sveta nakon što je u finalu oduvala nervoznu Dinaru Safinu rezultatom 6:0, 6:3 za nešto manje od sat vremena igre!

Ruskinja je očekivano mnogo stegnutije ušla u poslednji meč u ženskoj konkurenciji, pa joj dve dobre razmene udaraca nisu bile ni izbliza dovoljne da se oslobodi i na bilo koji način pripreti rivalki u uvodnom setu. Tri dvostruke greške u prvom servis gemu poslužile su Sereni da odmah upiše brejk i pokaže koliko će biti nemilosrdna do samog kraja. Uz izuzetno lošu igru Safine, na drugoj strani Vilijamsova je odigrala perfektno, pa je publika na "Rod Lejver areni" odgledala apsolutno jednostranih 22 minuta, koliko je trajao prvi set - 6:0! Safina je za to vreme uspela da upiše samo osam poena, šest na svoj veoma loš servis, ni jedan na drugi.

Briljantna kretnja, izuzetno sigurni, snažni i precizni udarci Amerikanke nastavili su se do samog kraja i potpuno su demolirali Ruskinju, koja konačno uspela da se upiše na semafor brejkom na startu drugog seta. Ipak, borbena, ali ni nalik onome što smo navikli, Safina nije mogla mnogo više. Serena je odmah uzvratila, a zatim je bez mnogo problema završila finale, koje je prilično podsetilo na ono sa Rolan Garosa 2007. godine između Ane Ivanović i Žistin Enan. Na kraju - 6:0, 6:3 za 59 minuta.

Serena Vilijams je još jednom pokazala koliko voli velike mečeve, a posle ovog je po četvrti put postala šampionka Melburna i osvojila svoju desetu grend slem titulu.
"Hvala Dinari. Ona je udarala snažno, to sam znala i zato sam morala da igram na sve ili ništa. Hvala mami i tati, hvala i Venus što je ustala jutros samnom, a i što smo osvojili dublove. Mislim da će muzika uskoro početi da svira, pa bi trebalo da prestanem, ali mi se priča. Pa da, hvala vama, publici, nemam svugde veliku podršku, a to dobijam ovde, hvala vam puno", rekla je nova šampionka Melburna.
Na drugoj strani, uzdrmana Dinara Safina nije uspela da uspeh svog brata iz 2005. godine i zajedno sa Maratom se upiše u istoriju tenisa kao prvi brat i sestra koji su osvojili jedan grend slem i bili prvi igrači na planeti.
"Nemam mnogo šta da kažem, nisam provela ni sat vremena na terenu. Čestitam Sereni, ona je bila zaista fantastična. Izvinjavam se navijačima što sam ih razočarala, sledeće godine obećavam da ću biti bolja", rekla je Dinara uz uobičajeno zahvaljivanje organizaciji, sponzorima i svom timu, ali i uz veliki osmeh.
Nazad na vrh Ići dole
https://ananovak.forumsr.com
Sponsored content





Serena Williams Empty
PočaljiNaslov: Re: Serena Williams   Serena Williams Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Serena Williams
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Venus Williams

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Prvi srpski forum o Noletu i Ani :: Ostali teniseri :: Ostale teniserke-
Skoči na: