Prvi srpski forum o Noletu i Ani
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Prvi srpski forum o Noletu i Ani

Dobrodošli na forum o Noletu i Ani, dvoje tenisera koji su ponos Srbije..Uživajte!!!
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Vesti o Novaku van terena

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Dejana_Novak
Admin
Admin
Dejana_Novak


Broj poruka : 520
Godina : 30
Lokacija : Hrvatska
Koliko volite Noleta i Anu :
Vesti o Novaku van terena Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Vesti o Novaku van terena Right_bar_bleue

Datum upisa : 18.01.2009

Vesti o Novaku van terena Empty
PočaljiNaslov: Vesti o Novaku van terena   Vesti o Novaku van terena Icon_minitimeNed Mar 08, 2009 5:07 pm

Od sada imamo poseban topic za vesti van terena pa ih postavljajte ovde, ista je situacija i kod Ane..
Nazad na vrh Ići dole
https://ananovak.forumsr.com
Dejana_Novak
Admin
Admin
Dejana_Novak


Broj poruka : 520
Godina : 30
Lokacija : Hrvatska
Koliko volite Noleta i Anu :
Vesti o Novaku van terena Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Vesti o Novaku van terena Right_bar_bleue

Datum upisa : 18.01.2009

Vesti o Novaku van terena Empty
PočaljiNaslov: Re: Vesti o Novaku van terena   Vesti o Novaku van terena Icon_minitimePon Apr 06, 2009 11:21 am

Plašio sam se zmija i skoka sa kule!

Novak Đoković je jedan od najduhovitijih tenisera sveta, to pričaju osobe koje ga poznaju, a može se zaključiti i iz intervjua koje daje medijima širom planete. Tako je srpski Dejvis kup reprezentativac u Majamiju razgovarao sa ekipom američke TV stanice CBS4, kojoj je odao nekoliko sočnih detalja iz privatnog života, a ovo su neki od Novakovih odgovora:

Najlepši poklon u životu?
- Moja braća Marko i Đorđe.

Najbitniji trenutak u detinjstvu?
- Verovatno onaj kada sam počeo da igram tenis. Imao sam četiri godine i igrao sam ispred porodičnog restorana na Kopaoniku.

Čega ste se plašili u detinjstvu?
- Životinja! Zmija i paukova.

Na šta ste potrošili prvu zaradu na turniru?
- Na užinu za drugove jer je ček bio dosta skroman, ali dovoljno da mi proslavimo. Imao sam 16 godina.

Ko vam je bio idol?
- Pit Sampras. Sećam se njegove fotografije iz Vimbldona sa peharom u rukama, i tada sam zamišljao sebe u toj poziciji.

Vožnja u Diznilendu?
- Sećam se jedne za koju nisam imao dovoljno hrabrosti. U pitanju je „tauer“ („kula“), kada padate sa ogromne visine. E, tu sam preskočio!

Omiljeni crtani lik?
- Duško Dugouško.

Omiljeni sladoled?
- Od jagode.

Film?
- „Milioner iz blata“.

Igračka iz detinjstva?
- Automobilčići.

Kola?
- Bilo koja nemačka: BMW, „audi“...

Životinja?
- Delfin.

Video-igrica?
- „Virtual tenis“, i to protiv braće.

Hrana?
- Srpska i italijanska kuhinja.

Koja je najopasnija stvar koju ste uradili?
- Imao sam nekoliko opasnih situacija, ali i veoma sramnih...

Sramnih?! Na primer?
- Pa, nije to baš za kameru... Bilo mi je oko sedam, osam godina, kada sam išao sa školom na jug Srbije na kampovanje, ali problem je bio što sam se vratio bez donjeg veša... Kako? Uf, ovo mi je jedan od najvećih blamova u životu! Kakilo mi se, a nisam imao gde, pa sam to uradio u gaće. Toaleta nije bilo, pošto smo bili usred šume i, nažalost, tako sam se olakšao. Zato sam u povratku umesto gaća nosio peškir.

Najsmešnija ili najčudnija stvar koja vam se desila na terenu?
- To su imitacije drugih tenisera, čak sam i sebe iznenadio. Nisam očekivao da sam sposoban za tako nešto, ali većini ljudi se dopalo, što me čini srećnim.
Nazad na vrh Ići dole
https://ananovak.forumsr.com
Dejana_Novak
Admin
Admin
Dejana_Novak


Broj poruka : 520
Godina : 30
Lokacija : Hrvatska
Koliko volite Noleta i Anu :
Vesti o Novaku van terena Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Vesti o Novaku van terena Right_bar_bleue

Datum upisa : 18.01.2009

Vesti o Novaku van terena Empty
PočaljiNaslov: Re: Vesti o Novaku van terena   Vesti o Novaku van terena Icon_minitimeSub Apr 18, 2009 6:05 pm

Novak i ove godine nominovan za Laureus nagradu!

Vesti o Novaku van terena 17310

Drugu godinu zaredom, najbolji srpski teniser nominovan je za osvajanje prestižnog sportskog priznanja Laureus.

Kao i prethodne godine, Novak je i u 2009. godini nominovan u kategoriji „proboj godine“, gde će mu direktni konkurenti biti sunarodnica Ana Ivanović, britanska plivačica Rebeka Adlington, nemački vozač Formule 1 Sebastijan Fetel, američki golfer Entoniji Kim i kineski gimnastičar Žou Kai.

Prethodnih godina dodela Laureus nagrada bila je glamurozna ceremonija. Međutim, ove godine uručenje nagrada neće biti održano zbog svetske ekonomske krize, pa će pobednici dobiti priznanja tokom sledeća dva meseca na posebnim individualnim svečanostima.
Nazad na vrh Ići dole
https://ananovak.forumsr.com
Dejana_Novak
Admin
Admin
Dejana_Novak


Broj poruka : 520
Godina : 30
Lokacija : Hrvatska
Koliko volite Noleta i Anu :
Vesti o Novaku van terena Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Vesti o Novaku van terena Right_bar_bleue

Datum upisa : 18.01.2009

Vesti o Novaku van terena Empty
PočaljiNaslov: Re: Vesti o Novaku van terena   Vesti o Novaku van terena Icon_minitimeČet Apr 30, 2009 11:27 am

Novak za Blic: Vimbldon je moj prvi cilj!

U Melburnu je imitirao svoje teniske kolege, na Rolan Garosu je pokazao da bi mogao da bude i pop zvezda kada je otpevao čuveni hit Glorije Gejnor „Preživeću“. Ali šta će Novak Đoković, srpska teniska ikona i momak koji je najzaslužniji što je Srbija dobila priliku da organizuje ATP turnir, raditi ako u nedelju, 10. maja, bude imao priliku u finalu da osvoji 13. pehar u karijeri, i to na beogradskoj šljaci - to je tajna za sve. Neka samo pobedi, za slavlje ćemo lako!

Momak koji krstari planetom i pronosi slavu srpskog tenisa kaže da je spreman za najveća iskušenja koja dolaze i prvi veliki ispit pred domaćim navijačima, kada su u pitanju mečevi za bodove i plasman na ATP listi. Oduvek je, kaže, želeo da najbolji teniseri dođu na njegov teren, u Beograd, i želja mu se neočekivano brzo ispunila.
- Više puta sam pominjao kroz šta je sve Srbija prolazila u proteklih 15 godina. Tenis se digao iz pepela i to sve zahvaljujući spletu okolnosti, trudu i odricanju porodica svakog igrača. Moja želja je oduvek bila da poklonimo Srbiji ovakvu manifestaciju, jer se dovođenjem svetskog teniskog vrha najbolje stiče teniska kultura.

Kako su tekli pregovori sa čelnicima ATP Amersforta?
- Ljudi iz Amersforta su od početka bili vrlo raspoloženi za saradnju. Presudni trenutak je bio u Šangaju kada smo dobili odobrenje borda direktora ATP-a. Bio sam iznenađen i vrlo srećan koliko su nam brzo izašli u susret i dali svoju podršku. To je meni kao sportisti i jedna vrsta potvrde.

Kako su ostvareni kontakti sa teniserima koji dolaze u Beograd? Da li ste lično zvali igrače?
- Neke sam od tenisera sa kojima se družim sam zvao. Neki su se i sami javljali kada su čuli za turnir. Ovo je tek prva godina, a očekujem još bolja imena svake naredne godine.

Šta za vas znači igranje na jakom turniru pred svojim navijačima?
- To je nešto sa čime se nisam ranije susretao. Znam koliko je posebno kada igram na domaćem terenu u meču Dejvis kupa. Mogu samo da kažem da sam jako uzbuđen, mislim da će osećaj biti neverovatan.

Šta mislite ko će od srpskih igrača imati najveću podršku beogradske publike?
- Zaista ne znam! To je promenljiva kategorija. Jedan dan publika favorizuje jednog igrača, drugi dan drugog. Što nas je više predstavnika iz Srbije, to je bolje. Znači da će biti veće šanse da neko od Srba osvoji titulu.

Ukoliko osvojite titulu, znate li gde ćete je proslaviti?
- Na terenu, na Dorćolu.

Da li ćemo sledeće godine imati prilike da vidimo više igrača iz top 10?
- Kao što sam već pominjao, prva godina je najteža za turnir, kao i svaki početak u životu. Zato je bitno da sve prođe kako treba, a onda će treneri već na početku naredne godine ubacivati Srbija open u kalendare svojih igrača. Nadam se da će i neko od naših igrača ući u prvih deset!

Kakva iskustva imate sa Rodžerom Federerom i Rafaelom Nadalom van terena? Sa kojim stranim igračima ste u najboljim odnosima?
- Moji pravi prijatelji su ljudi koje znam još iz školskih dana, ali je važno da se svi od igrača međusobno poštujemo. Moram da kažem da sam ipak najbliži sa srpskim teniserima.

Ako biste bili u situaciji da birate, koji biste sledeći grend slem turnir voleli da osvojite?
- Vimbldon. On ima ogromnu tenisku tradiciju, a sećam se i kada sam gledao mečeve Pita Samprasa kao mali. To je u meni ostavilo nezaboravna sećanja.

Primetna je kod vas raznovrsnija igra u ovoj sezoni, posebno je u fokusu servis volej, da li se radi o tajnoj pripremi za napad na Vimbldon?
- To je segment igre koji sam morao da popravim. Drago mi je da se to primetilo i da se trud isplatio!

U svetu tenisa poznati ste kao jedan od retkih igrača koji su sposobni da vrlo brzo sve loše stvari iz prethodnih gemova ostave iza sebe. Kako pronalazite izlaz iz teške situacije i kako vam uspeva da preokrenete meč u svoju korist?
- Trudim se da uvek imam kontrolu nad mečom. Jako je bitno da ne dozvolite da igrate protivnikovu igru. Često se ljudima čini da igram defanzivno ili strepe od napada protivnika, ali ja znam da imam kontrolu u svojim rukama čak i u tim defanzivnim udarcima. Za to je bitno i samopouzdanje koje, istina, ume da varira.

Kako reagujete na sve učestalije priče da ste „prerasli“ svog trenera Marjana Vajdu i da je vreme za angažovanje nekog poznatijeg imena i u čemu je tajna vašeg uspešnog odnosa?
- Jedna je stvar imati spoznaju o promeni trenera, a druga implementirati tu činjenicu u realnost. To vam je kao promena reketa. Meni Marjan odgovara zato što ume da izbalansira kada ćemo se fokusirati samo na tenis, a kada je vreme da ostavimo tenis po strani i ubacimo poneku šalu. Vrhunski tenis sam po sebi podrazumeva ogroman pritisak i potrebno je da imate bar delić vremena kada se možete opustiti.

Da li, kada ste u prilici, gledate treninge i mečeve braće Marka i Đorđa i da li ih nešto i posavetujete?
- Naravno. Trudim se da im ukazujem na greške koje sam i sam pravio. Želim da pokažem svojim primerom, kako u tenisu, tako i mimo njega. To mi je i dodatna inspiracija - poručio je na kraju razgovora najbolji srpski teniser.
Nazad na vrh Ići dole
https://ananovak.forumsr.com
Mirjana MP
Saznaješ za ovaj forum
Saznaješ za ovaj forum
Mirjana MP


Broj poruka : 83
Godina : 31
Lokacija : Rogatica, Republika Srpska
Vaš 4um : Prijavite se na moj forum o svi sportovima!
Koliko volite Noleta i Anu :
Vesti o Novaku van terena Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Vesti o Novaku van terena Right_bar_bleue

Datum upisa : 22.04.2009

Vesti o Novaku van terena Empty
PočaljiNaslov: Re: Vesti o Novaku van terena   Vesti o Novaku van terena Icon_minitimePon Maj 04, 2009 9:59 pm

E sunce moje slatko....Bas ga volim
Nazad na vrh Ići dole
http://www.srbijasport.forumandco.com
Dejana_Novak
Admin
Admin
Dejana_Novak


Broj poruka : 520
Godina : 30
Lokacija : Hrvatska
Koliko volite Noleta i Anu :
Vesti o Novaku van terena Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Vesti o Novaku van terena Right_bar_bleue

Datum upisa : 18.01.2009

Vesti o Novaku van terena Empty
PočaljiNaslov: Re: Vesti o Novaku van terena   Vesti o Novaku van terena Icon_minitimeUto Maj 05, 2009 1:30 pm

Novak je bio gost u emisiji SVEDOK na RTS!

Vesti o Novaku van terena 198

Gostujući u emisiji Svedok, najbolji srpski teniser Novak Đoković kaže da mu je najvažnije da uvek bude okružen ljudima i stručnjacima koji će unaprediti njegovu igru. U mečevima sa Nadalom, Federerom i Marejem odlučuju nijanse i niko nije nepobediv, kaže Novak. Nadal je opravdano najbolji igrač sveta i njegova najveća prednost su strpljivost i staloženost.

Odgovarajući na pitanje voditelja "Svedoka" glavnog i odgovornog urednika Informativnog programa RTS-a Nenada LJ. Stefanovića da li misli da je najbolji svetski teniser nepobediv, Đoković kaže da je Nadal najizdržljiviji i najači teniser, ali da je staloženost njegova najjača strana.

"Mentalna sposobnost da se izborite sa pritiskom i odgovornošću u datom trenutku je ono što odvaja svetski vrh u tenisu od ostalih igrača. Prvih 100 tenisera sveta ne razlikuju se mnogo, u pitanju su nijanse i mentalni sklop" objašnjava najbolji srpski teniser.

Važno je biti mentalno i fizički spreman

Novak kaže da u tenisu nema mesta za opuštanje i da je potrebno da se ide koraka po korak da bi se stiglo do vrha, naročito u igri sa najboljim teniserima koji su fizički i mentalno spremni i koji su se danas pretvorili u neku vrstu zveri.

Zbog kritka na fizičku spremnost Novak kaže da sada ima novog kondicionog trenera.

"Moje telo ne može da se razvije u telo Rafeala Nadala i meni treba više vremena da dostignem odgovarajući nivo odgovarajuće fizičke spreme. Mislim da mogu da napredujem" kaže Đoković.

Emotivan sam, iako to nekada u tenisu nije poželjno

Novak kaže da ja vrlo temeperamentan i emotivan, kako na terenu tako i van njega, i da zna da u mnogim trenucima to nije poželjno, jer je u igri sa staloženim igračima potrebno zadržati mir i ne pokazivati slabost.

Govoreći o prijateljstvima među teniserima Novak kaže da sa Federerom ima korektan odnos ali da je sa Nadalom bliskiji i da za njega, i kao tenisera i kao čoveka, ima samo reči hvale.

Đoković kaže da je jako važno ostvariti dobar odnos sa ljubiteljima tenisa i predstaviti se javnosti svojom harizmom i osmehom.

Govoreći o svojim imitacijama, zbog kojih su se neki teniseri ljutili, Đoković kaže da ih više neće izvoditi jer ne želi da ima neprijatan odnos sa kolegama. "Nemam nameru da nekoga ismejavam i iritiram", objašnjava Novak.

Najbolji srpski teniser kaže da uvek ima tremu, i pred kamerama i pred izlazak na teren, ali da je vremenom naučio kako da se sa tim izbori.

Zdravlje mi je prioritet

Komentarišući navode pojedinih kolega da nekada glumi povrede na terenu, Novak naglašava da to nikada nije, niti će raditi.

"Zdravlje mi je prioritet. Ako meni neko sutra ponudi da budem broj jedan na svetu a da zbog toga moram da rizikujem svoje zdravlje, ja ću to vrlo glatko odbiti."

Novak objašnjava da se beli sport u poslednje vreme promenio jer teniseri više ne mogu sebi da dozvole da propuštaju turnire zbog oporavka. Zbog toga mogu izgubiti veliki broj bodova i korak sa teniskim vrhom.

Doping kontrole u tenisu su rigorozne, a teniseri su u obavezi da se svaki dan tokom godine javljaju antidoping kontrolorima, inače bivaju kažnjeni, objašnjava Đoković.

Uspehe tenisera iz Srbije, za koje je engleska štampa rekla da imaju "glad za uspehom", Novak objašnjava time što su oni morali sami sebi da krče put, za razliku od Endija Mareja i drugih britanskih tenisera koji su imali veliku pomoć države. Kaže i da je ponosan što ima veliku podršku srpske publike.

Ponosan sam što Srbija ima ATP turnir

"Drago mi je što ljudi u Srbiji, i pored ekonomske situacije, imaju sluha za tenis. Mene je pozitivno iznenadilo koliko ljudi prate i poštuju naše uspehe, i nama je zadovoljstvo da to podelimo sa njima".

Novak kaže da i njegova braća, Marko i Đorđe, napreduju u teniskim karejerama i da ih on podržava, ali da nema vremena da im se posveti koliko želi.

Đoković kaže i da je ponosan što će i Srbija imati prvi ATP turnir, i da je za to zaslužna cela njegova porodica.

Odgovarajući na pitanje da li je svestan da je uzor velikom broju dece, Novak kaže da mu to prija ali i da ne želi da ga to ne promeni, i da uvek čvrsto stoji na zemlji.

"Biti nekom uzori i idol može samo da izazove ponos u meni i da me još više podstakne da napredujem i donosim sreću, pre svega malim teniserima i deci Srbije."

Izvor: RTS
Nazad na vrh Ići dole
https://ananovak.forumsr.com
Dejana_Novak
Admin
Admin
Dejana_Novak


Broj poruka : 520
Godina : 30
Lokacija : Hrvatska
Koliko volite Noleta i Anu :
Vesti o Novaku van terena Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Vesti o Novaku van terena Right_bar_bleue

Datum upisa : 18.01.2009

Vesti o Novaku van terena Empty
PočaljiNaslov: Re: Vesti o Novaku van terena   Vesti o Novaku van terena Icon_minitimeSre Maj 13, 2009 11:14 am

Novak na španskoj TV Cuatro!

Vesti o Novaku van terena 201

Nakon osvajanja Otvorenog prvenstva Srbije u tenisu, Novak je otputovao u Madrid, gde je u toku turnir iz serije Masters 1000.

Četvrti teniser sveta u utorak je bio gost Pabla Motosa u emisiji „El hormiguero“ (Mrav) na TV Cuatro.

U jednom zabavnom intervjuu, Pablo je potsetio na Noletove imitacije tokom madridskog Mastersa 2007. godine, a potom je Nole pevao, uspešno imitirao španskog komičara zvanog „Chiquito de la Calzada“, karakterističnog po specifičnom načinu hodanja...

Pogledajte kako je sve to izgledalo:

Nazad na vrh Ići dole
https://ananovak.forumsr.com
Dejana_Novak
Admin
Admin
Dejana_Novak


Broj poruka : 520
Godina : 30
Lokacija : Hrvatska
Koliko volite Noleta i Anu :
Vesti o Novaku van terena Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Vesti o Novaku van terena Right_bar_bleue

Datum upisa : 18.01.2009

Vesti o Novaku van terena Empty
PočaljiNaslov: Re: Vesti o Novaku van terena   Vesti o Novaku van terena Icon_minitimeČet Maj 21, 2009 4:35 pm

Alon Kakšuri, Noletov menadžer: Đoković će da osvoji Roland Garros i Wimbeldon

Vesti o Novaku van terena 211

Nedavno završeni Serbia open, prvi ATP turnir u Beogradu, protekao je u dominaciji Novaka Đokovića. Najbolji srpski teniser osvojio je 13. titulu u karijeri, a ljubitelji tenisa mogli su da na okupu vide njegov kompletan tim u kojem jednu od glavnih uloga ima menadžer, Izraelac Alon Kakšuri.

Oduševljen Beogradom i onim što je video na terenima centra MGM na Dorćolu, Kakšuri kaže da je sa sobom poneo lepe utiske sa Serbia opena.

- Cele godine putujem po svetu, ali to što je porodica Đoković ovde uradila je neverovatno. Sve je sjajno. Lokacija u blizini reke, potom sjajan objekat u MGM centru, veoma sličan kafeu „Novak“. Centralni teren je pravljen kao za grend slem turnire. Ovaj turnir je najbolja reklama za Srbiju. Mnogi još ne shvataju značaj svega, ali vidite, Beograd je u kalendaru sa Njujorkom, Parizom, Vimbldonom! Siguran sam da će mnogi želeti da dođu u Beograd i vide šta se to ovde dešava. I mnogi veliki igrači će doći, siguran sam. Treba da budete ponosni na ovaj turnir. Ja posle svega ovoga što sam video, poželim da sam Srbin - kaže Kakšuri.

Sa Novakom često dolazite u Beograd?
- Bio sam ovde mnogo puta i uvek mi je bilo lepo, mogu da kažem da sam zaljubljen u ovaj grad. Svi su veoma ljubazni, sve je fantastično, naročito kada je reč o turniru.

Za vas kažu da ste čovek iz senke u Novakovom timu i da se pitate bukvalno za sve, od smeštaja u hotelima do potpisivanja ugovora sa sponzorima?
- Novak je glavni, kao i njegova porodica. Svi ostali su tu da pomognu i urade svoj deo posla, da učine sve da on postane još uspešniji. Sa Novakom sam od njegove 15 godine. Ja sam mu menadžer i po definiciji odgovoran sam za sve profesionalne i komercijalne aspekte njegove karijere. Mislim da je najvažnije da mu stvorimo savršeno okruženje u kojem bi pokazao koliko može. Moj odnos s njim i njegovim najbližim bukvalno je porodičan, oni pomažu meni, ja pomažem njima. Kada su rekli da žele turnir u Beogradu, ja sam bio tu da ih povežem sa vlasnicima turnira u Amersfortu koji su im kasnije prodali licencu.

Novak je nedavno angažovao novog kondicionog trenera Gebharda Fil-Griša?
- Moj posao je da bio da nađem novog čoveka. Nije bilo teško, jer svi žele da rade s njim. Tražili smo najboljeg mogućeg stručnjaka, ali i nekog na koga će se Novak lako privići. Uz sve to, njegova porodica je mnogo toga naučila. Sada su tako dobri u tome što rade da bez bilo čije asistencije mogu da organizuju ATP turnir.

Vaša ideja je bila da Novak radi sa Marjanom Vajdom?
- Sećam se Marjana kada je počeo da radi s njim, ali i mnogo pre, kada je, recimo, trenirao Dominika Hrbatija. Bila je moja ideja da Vajdu dovedem u Novakov štab. Imali smo mnogo sreće jer se radi o sjajnom čoveku i vrhunskom treneru, koji je tokom svih ovih godina postao i blizak prijatelj Novaka i njegove porodice. Čak i ako jednog dana ne budu radili zajedno, znam da će ostati sjajni prijatelji.

Odlični rezultati pomažu i da se lakše dođe do sponzora i ugovora?
- Velika stvar kod Novaka je što nije samo odličan teniser već i kompletna ličnost. Ljudi ga vole, žele da budu stalno s njim. Novak će uvek raditi za sponzore, ako su oni ti čije on proizvode koristi. Na primer, sada je ambasador kompanije „Head“. On je kao dečak igrao sa ovim reketima, ali je bilo toliko entuzijazma u toj kompaniji da ponovo rade sa njim. Napravili su posebne rekete za njega, kao i sjajnu reklamu koja se vrti ovih dana na mnogim televizijama.

Šta su vam prvi naredni prioriteti?
- Sada kada je postao šampion Serbia opena, imamo nova usmerenja. Ne volim da pričam o budućnosti, ali nam je želja da bude najbolji na dva evropska grend slema - u Parizu i Vimbldonu. Mislim da to nije nedostižno.

Da li je teško uklopiti sve ideje i planove, jeste li ikad imali konfrontacija?
- Ne, zaista. Novak je zrela osoba, uvek kaže ono što misli. Možda se ne slažemo uvek u svemu, ali kada i dođemo do te tačke, gledamo da nađemo najbolje rešenje. Pričamo o svim aspektima. On je jako pametan momak, nije od onih koji samo kažu da ili ne. Misli na sve.

Radili ste i sa drugim vrhunskim igračima, poput Marata Safina?
- To iskustvo mi pomaže u saradnji sa Novakom. Ne želim da radim sa više igrača istovremeno, jer onda ne možete da kvalitetno obavljate posao. Radio sam i sa Dinarom Safinom koja je sada prva na svetu. Za Novaka je samo pitanje vremena kada će to isto uraditi. Ne želim da vršim dodatni pritisak na njega. Ima sve što treba, pun je samopouzdanja i mislim da sada niko ne želi da igra protiv njega, što je dobar znak.

Posmatrali ste uživo mnogo Đokovićevih mečeva. Koji vam je najdraži?
- Video sam mnogo njegovih velikih mečeva, ali mislim da sam najviše uživao u onom sa Federerom na Australijan openu 2008. Bio je to njegov prvi grend slem trofej, a tada je dobio igrača koji je do tada bio skoro nepobediv u Australiji. Novak je igrao veoma ubedljivo od početka do kraja.

Da li ste imali prilike da igrate meč sa Novakom?
- Ne i ne planiram! Tenis igram samo rekreativno i iz zabave. Svi misle da zbog toga što sam u tenisu, moram da znam sve o njemu i da sam dobar igrač. Prija mi to, neka zaista tako misle, ali ja znam šta je istina!

Nole je rođeni glumac

Svetskim televizijama vrti se reklama u kojoj Novak Đoković na originalan način reklamira rekete „Head“. Snimanje je bilo posebno zanimljivo.
- Novak je toliko talentovan, sve smo završili za dan. To se desilo za vreme turnira u Majamiju, ali je lokacija za snimanje bila Delrej Bič. Unajmili smo auto i helikopter. Ustali smo u sedam ujutro, putovali dva sata i proveli ceo dan na snimanju. Bio je sa nama i Đorđe, bilo je sjajno. Ideja za reklamu potekla je od „Heada“, oni su razvili ceo koncept, a moja ideja je bila da maksimalno iskoriste Novakov talenat za glumu. S njim možete uraditi mnogo više od obične reklame - kaže Kakšuri.

Izvor: Blic
Nazad na vrh Ići dole
https://ananovak.forumsr.com
...Draganna...
Moderator
Moderator
...Draganna...


Broj poruka : 196
Godina : 29
Koliko volite Noleta i Anu :
Vesti o Novaku van terena Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Vesti o Novaku van terena Right_bar_bleue

Datum upisa : 19.01.2009

Vesti o Novaku van terena Empty
PočaljiNaslov: Re: Vesti o Novaku van terena   Vesti o Novaku van terena Icon_minitimePet Maj 22, 2009 1:09 am

Noletu je danas rođendan
pa, Nole SREĆAN ROĐENDAN!!!!
puno sreće, smijeha, dravlja i ljubavi Very Happy

voli te Dragana...
Nazad na vrh Ići dole
Dejana_Novak
Admin
Admin
Dejana_Novak


Broj poruka : 520
Godina : 30
Lokacija : Hrvatska
Koliko volite Noleta i Anu :
Vesti o Novaku van terena Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Vesti o Novaku van terena Right_bar_bleue

Datum upisa : 18.01.2009

Vesti o Novaku van terena Empty
PočaljiNaslov: Re: Vesti o Novaku van terena   Vesti o Novaku van terena Icon_minitimePet Maj 22, 2009 12:12 pm

SREĆAN ROĐENDAN Nole!

Vesti o Novaku van terena 209m

U petak, 22. maja 1987. godine, rodio se šampion. Danas, u petak, 22. maja 2009. godine, šampion je napunio 22 godine!

Ekipa zvaničnog sajta, zajedno sa članovima fan club-a žele Noletu SREĆAN ROĐENDAN, i da se u zdravlju 7. juna popne na šampionsko postolje u Parizu, na Otvorenom prvenstvu Francuske u tenisu.

Ovom prilikom pripremili smo i iznenađenje za Vas u vidu premijere nove nezvanične himne Noletovih fanova, koju su nam poslali autori: Miloš Smiljanić (muzika i tekst), Srđan Vujić (aranžman) i dečiji hor „Srculence“ iz Valjeva. Istu možete poslušati na naslovnoj strani sajta.

Ispod se nalazi i poklon Noletu u obliku video zapisa:



Od mnogobrojnih čestitki pristiglih na našu adresu, odabrali smo jednu, koja se značajno razlikuje od svih ostalih, a autor iste je Gordana Mijatović:

Novak Đoković, sportska ikona Srbije, raskršće neobuzdane mladosti, punog života srednjeg doba i životne zrelosti najstarijih generacija. Ponositi izdanak srpskog roda, satkan od plemenitosti, hrabrosti, harizmatičnosti, inteligencije, junaštva tako svojstvenog našem narodu.

Kako je lepo biti Srpkinja kada je u nazivu naše zemlje utkano ime Novaka Đokovića kao najistaknutijeg ambasadora svega pozitivnog, kulturnog, obrazovanog i sportski istaknutog.

Novak je i Vaš i Naš jer nas povezuje u celinu i daje nam zajednički značaj u svemu čemu se radujemo poslednjih nekoliko godina. Novak je i Moj, jer mi donosi neopisivu radost, ushićenje, sreću i moralnu satisfakciju da živim u Srbiji jer je ona sve što imam.

Srbija je lepa zato što se u njoj rodio Novak, najsjajnija zvezda, zlatni momak, mili dečak, veliki čovek i humanista, mili sin svih majki, čedo naše srpsko, volim ga najviše na svetu.

Svet zna za nas odavno ali poslednjih godina Srbija je na vrhu, ponosita, uspravna, pozitivna, jer na čelu stoji Novak Đoković, koji njeno ime ponosno pronosi po svetu, malo je zemalja koje mogu da se pohvale da imaju takav izdanak kao što je naš Nole.

Zato, srećan 22. rođendan i hvala mu što postoji...


I za kraj, hvala SVIMA VAMA koji ste nam u poslednjih nekoliko dana slali brojne sadržaje povodom Noletovog rođendana...
Nazad na vrh Ići dole
https://ananovak.forumsr.com
Mirjana MP
Saznaješ za ovaj forum
Saznaješ za ovaj forum
Mirjana MP


Broj poruka : 83
Godina : 31
Lokacija : Rogatica, Republika Srpska
Vaš 4um : Prijavite se na moj forum o svi sportovima!
Koliko volite Noleta i Anu :
Vesti o Novaku van terena Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Vesti o Novaku van terena Right_bar_bleue

Datum upisa : 22.04.2009

Vesti o Novaku van terena Empty
PočaljiNaslov: Re: Vesti o Novaku van terena   Vesti o Novaku van terena Icon_minitimeUto Sep 22, 2009 12:15 am

Novak zatvorio njujoršku berzu povodom Tuesday's Children!
Datum: 13.09.2009. | Novak Djoković Zvanični Sajt
Vesti o Novaku van terena Berza10
U petak, 11. septembra 2009. Novak je bio specijalni gost na zatvaranju najveće svetske berze u Njujorku (New York Stock Exchange, NYSE), smeštene na Menhetnu, gde inače boravi tokom Otvorenog prvenstva SAD u tenisu.

Pod tradicionalnim nazivom "Deca utorka" (Tuesday's Children), povod je bio osam godina od samoubilačkog napada na Svetski trgovinski centar, tokom kojeg je poginulo oko 3000 ljudi.

Novak je od samog početka US Opena pružao podršku porodicama nastradalih, čiju je decu ugostio tokom svih pet mečeva turnira. Oni su ujedno bili i glavni gosti njujorške berze.

Video klip pogledajte ispod.
<object width="560" height="340"><param name="movie" value="https://www.youtube.com/v/iH9BGcsYeHQ&hl=en&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="https://www.youtube.com/v/iH9BGcsYeHQ&hl=en&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="560" height="340"></embed></object>

Kiša i vetar u Njujorku u protekla dva dana bacili su u drugi plan završnicu poslednjeg grend slem turnira sezone, US Opena.

Na kraju, pala je odluka da se muško polufinale odigra u nedelju (Novak oko 22.30h po našem vremenu), a finale pomeri za ponedeljak.

– Nisam očekivao da ću imati novi dan pauze, ali mi je odmah sinulo šta bih mogao da radim. Moj novi trener Tod Martin je veliki igrač golfa. Mislim da ćemo negde na golf teren. Nismo zaboravili ni na trening, ali nema razloga za preterivanje – izjavio je Novak.

*official web site
Nazad na vrh Ići dole
http://www.srbijasport.forumandco.com
Sponsored content





Vesti o Novaku van terena Empty
PočaljiNaslov: Re: Vesti o Novaku van terena   Vesti o Novaku van terena Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Vesti o Novaku van terena
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Vesti o Novaku
» Vesti o Ani van terena
» Vesti u vezi Ane
» Slike Novaka van terena
» Video klipovi van terena

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Prvi srpski forum o Noletu i Ani :: Novak Đoković :: Novak van terena-
Skoči na: