Prvi srpski forum o Noletu i Ani
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Prvi srpski forum o Noletu i Ani

Dobrodošli na forum o Noletu i Ani, dvoje tenisera koji su ponos Srbije..Uživajte!!!
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 tuj sam i ja.....dragana

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
...Draganna...
Moderator
Moderator
...Draganna...


Broj poruka : 196
Godina : 29
Koliko volite Noleta i Anu :
tuj sam i ja.....dragana Left_bar_bleue100 / 100100 / 100tuj sam i ja.....dragana Right_bar_bleue

Datum upisa : 19.01.2009

tuj sam i ja.....dragana Empty
PočaljiNaslov: tuj sam i ja.....dragana   tuj sam i ja.....dragana Icon_minitimeUto Jan 20, 2009 12:16 am

caos pipl...ja sam Dragana.....jedna mawa djewojchica......ok..malo weca......ja sam '95 godishte.....zowu me.....ma ne zowu me sama dodjem....oke....zowu me Gaga........ziwim u BL......wolim da jedem pistacije i chokoladu...i wolim da doogo spawam...treniram tennis nekih 9-10 mjeseci.....i stwarno ga obozawam.......kao i Anu i Noleta........wolim da sloosham muziku.....najwishe wolim pop-rock....a omiljena pjewachica mi je Amy Macdonald....a najwishe od swega...wolim da se smijem Very Happy Very Happy Very Happy ....a sada......shta ne wolim....ufurane ljoode.....pedofile........one koji su stalno neraspolozeni....i kad nema nikog na msn-u.............kad ga wec spomenuh.....ewo wam moj msn....da prozborimo koju........dragana995@hotmail.com slobodno me dodajte..........mwa swimaaaaaaaaa
Nazad na vrh Ići dole
Mary91
Admin
Admin
Mary91


Broj poruka : 29
Godina : 32
Lokacija : negde u mislima...
Koliko volite Noleta i Anu :
tuj sam i ja.....dragana Left_bar_bleue100 / 100100 / 100tuj sam i ja.....dragana Right_bar_bleue

Datum upisa : 18.01.2009

tuj sam i ja.....dragana Empty
PočaljiNaslov: Re: tuj sam i ja.....dragana   tuj sam i ja.....dragana Icon_minitimeUto Jan 20, 2009 6:46 pm

dobrodosla
Nazad na vrh Ići dole
http://www.britney4ever.niceboard.net
Dejana_Novak
Admin
Admin
Dejana_Novak


Broj poruka : 520
Godina : 30
Lokacija : Hrvatska
Koliko volite Noleta i Anu :
tuj sam i ja.....dragana Left_bar_bleue100 / 100100 / 100tuj sam i ja.....dragana Right_bar_bleue

Datum upisa : 18.01.2009

tuj sam i ja.....dragana Empty
PočaljiNaslov: Re: tuj sam i ja.....dragana   tuj sam i ja.....dragana Icon_minitimeUto Jan 20, 2009 6:46 pm

dobrodošla..mi se znamo sa Noletovog foruma..
Nazad na vrh Ići dole
https://ananovak.forumsr.com
...Draganna...
Moderator
Moderator
...Draganna...


Broj poruka : 196
Godina : 29
Koliko volite Noleta i Anu :
tuj sam i ja.....dragana Left_bar_bleue100 / 100100 / 100tuj sam i ja.....dragana Right_bar_bleue

Datum upisa : 19.01.2009

tuj sam i ja.....dragana Empty
PočaljiNaslov: Re: tuj sam i ja.....dragana   tuj sam i ja.....dragana Icon_minitimeUto Jan 20, 2009 11:40 pm

hwala wammm......da dejana znamo se
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





tuj sam i ja.....dragana Empty
PočaljiNaslov: Re: tuj sam i ja.....dragana   tuj sam i ja.....dragana Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
tuj sam i ja.....dragana
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» helloooooo....moje swichice.......Dragana

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Prvi srpski forum o Noletu i Ani :: Naši članovi :: Dobrodošli-
Skoči na: