Prvi srpski forum o Noletu i Ani
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Prvi srpski forum o Noletu i Ani

Dobrodošli na forum o Noletu i Ani, dvoje tenisera koji su ponos Srbije..Uživajte!!!
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Vesti o Novaku

Ići dole 
4 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
Dejana_Novak
Admin
Admin
Dejana_Novak


Broj poruka : 520
Godina : 30
Lokacija : Hrvatska
Koliko volite Noleta i Anu :
Vesti o Novaku Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Vesti o Novaku Right_bar_bleue

Datum upisa : 18.01.2009

Vesti o Novaku Empty
PočaljiNaslov: Vesti o Novaku   Vesti o Novaku Icon_minitimePon Jan 19, 2009 5:46 pm

Đoković: Ponosni smo na našu zemlju

Šampion Australijan Opena krenuo je u odbranu titule "sporo". Tako je svoju igru u pobedi od 3:0 (6:2, 6:3, 7:5) protiv 220. tenisera sveta, Andree Stopinija opisao Novak Đoković.

"Nisam u najboljoj formi, ali se nadam da ću moći da ponovim uspeh od prošle godine", rekao je Đoković.

Iako se u prvom kolu prvog Gren Slema sezone na terenu zadržao 115 minuta, treći teniser sveta nije bio zadovoljan svojom igrom.

"Malo sam sporo počeo turnir. Bitno je, ipak, što sam uspeo da se vratim u meč, iako sam u dva seta gubio. Sve mi to može biti korisno za nastavak turnira. Dobro je i što sam pobedio bez izubljenog seta", rekao je on u ponedeljak rano ujutro po našem vremenu.

Đoković će se u drugom kolu sastati sa 68. teniserom na ATP listi, Žeremijem Šardijem. Francuz je bez problema preskočio Brazilca Markosa Danijela sa (6:4, 6:4, 6:1).

"Postoji pritisak, pošto prvi put u karijeri branim Grend Slem titulu... Osećaj je sada drugačiji, ali na to gledam kao na novi izazov. Danas, međutim, pritisak nije bio faktor nešto lošije igre. Samo sam pokušavao da pronađem ritam", dodao je Beograđanin.

Naši teniseri već su se navikli na "čuđenje" stranih novinara kada su u pitanju rezultati igrača iz "male Srbije".

"Mogu samo da kažem da smo svi mi ponosni što našu malu zemlju činimo ponosnom. Takođe smo zahvalni što ljudi prate naše igre i navijaju za nas", rekao je Đoković.

(MONDO)
Nazad na vrh Ići dole
https://ananovak.forumsr.com
Dejana_Novak
Admin
Admin
Dejana_Novak


Broj poruka : 520
Godina : 30
Lokacija : Hrvatska
Koliko volite Noleta i Anu :
Vesti o Novaku Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Vesti o Novaku Right_bar_bleue

Datum upisa : 18.01.2009

Vesti o Novaku Empty
PočaljiNaslov: Re: Vesti o Novaku   Vesti o Novaku Icon_minitimePet Jan 23, 2009 3:57 pm

Nole: "Nemamo uticaj na navijače"

Novak Đoković je izjavio posle sukoba srpskih i bosanskih navijača nakon njegovog meča sa Amerom Delićem, da igrači ne mogu da utiču na navijače.

Đoković je dodao da bi time trebalo da se bave nadležne službe. „Trudio sam se da ne obraćam pažnju na to. Na tako nešto mi ne možemo da utičemo. Mi, kao igrači, možemo da pokušamo da ih zamolimo da budu malo tiši tokom poena“, rekao je srpski teniser.

„Ali, mi to ne možemo da kontrolišemo. Nadležne službe bi trebalo da se bave njima ukoliko preteraju. Morate i njih da razumete, na nekin način, pošto ljudi nemaju puno prilika da uživo gledaju profesionalne sportiste iz svojih zemalja“, nastavio je Đoković.

Delić je na svom web-sajtu zamolio navijače da budu mirniji tokom njegovih mečeva.

"Slažem se da je to bilo lepo sa njegove strane. Momak želi da i on i njegov protivnik imaju normalan meč. Ja se trudim da pokažem što više na terenu, zato sam i tu. Ako budem gubio energiju na takve stvari, izgubiću i fokus", rekao je Đoković.

Ipak, srpski teniser smatra da se Otvoreno prvenstvo Australije izdvaja od ostalih turnira upravo zbog navijača.

“To je ono što Australijan open čini drugačijim od ostalih grendslemova. Puno različitih nacionalnosti i grupa koje dolaze da podržavaju svoje igrače”, rekao je najbolji srpski teniser.

Đoković je istakao da su se navijači ponašali normalno tokom meča i da je uživao u igri.

"Na terenu se stvari nisu otrgle kontroli. Bilo je pravo uživanje igrati danas i gledati taj meč, a čini mi se da je i publika bila zadovoljna. U tim trenucima i srpski i bosanski navijači su bili veoma dobri. Amer i ja se međusobno poštujemo, on je sjajan momak, družimo se i van terena", zaključio je Đoković.

Delić je izrazio žaljenje zbog incidenata koji su usledili posle meča.

"Zaista mi je žao zbog što se to dogodilo. Takvim stvarima ovde apsolutno nije mesto. Ovo je teniski meč. Na kraju su, ipak, svi mogli da vide da smo Novak i ja prijatelji. Obojica se takmičimo, a meč je bio izuzetno korektan. Nije bilo razloga za incidente. Ipak, ne možemo mi sve da kontrolišemo. Neko se napije i onda krene da pravi probleme", kazao je Delić.

Više od 20 ljudi izbačeno je iz Melburn parka nakon što su policija i obezbeđenje sprečili dalje nasilje.

“Između 20 i 30 ljudi je izbačeno kada je prvo bačena jedna teniska loptica i posle toga 16 stolica. Već posle 30 sekundi policija i obezbeđenje imali su kontrolu nad situacijom”, rekao je portparol policije.

21-godišnjak iz Sent Albansa i 18-godišnjak iz Noubl parka biće optuženi zbog izazivanja nereda i bacanja predmeta.

Još jedna osoba je kažnjena na licu mesta sa 227$ dolara zbog izazivanja nereda.

(B92)
Nazad na vrh Ići dole
https://ananovak.forumsr.com
...Draganna...
Moderator
Moderator
...Draganna...


Broj poruka : 196
Godina : 29
Koliko volite Noleta i Anu :
Vesti o Novaku Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Vesti o Novaku Right_bar_bleue

Datum upisa : 19.01.2009

Vesti o Novaku Empty
PočaljiNaslov: Re: Vesti o Novaku   Vesti o Novaku Icon_minitimePet Jan 23, 2009 4:41 pm

Bash bzvz shto su morali da se potooku......bzvz skroz
Nazad na vrh Ići dole
Dejana_Novak
Admin
Admin
Dejana_Novak


Broj poruka : 520
Godina : 30
Lokacija : Hrvatska
Koliko volite Noleta i Anu :
Vesti o Novaku Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Vesti o Novaku Right_bar_bleue

Datum upisa : 18.01.2009

Vesti o Novaku Empty
PočaljiNaslov: Re: Vesti o Novaku   Vesti o Novaku Icon_minitimePon Jan 26, 2009 12:16 pm

Rodik želi revanš

"Jednu stvar nikada neću prežaliti. Uvek mi to prebacuje, a neće da mi pruži šansu za revanš", rekao je Rodik novinarima u Melburnu, gde je Vilijamsova objavila da ga je, dok su bili deca, pobedila u sparing meču. "Video sam je juče dok je izlazila na teren. Smejala mi se pošto je znala da sam čuo šta je rekla", kazao je Rodik.
Sedmi nosilac u Melburnu pojasnio je da je tada imao deset godina i da je bio toliko sitan da je morao dva puta da prodje kroz vrata da bi neko primetio da je ušao u neku prostoriju.

"Serena je već tada dizala kamione... Ipak, ako je pitate koji joj je najbolji meč u karijeri, ona ne spominje finala grend slemova, već pobedu nad Endijem Rodikom", našalio se Rodik.

Vilijamsova je izjavila da je meč dobila sa 6:1, što je Rodik negirao rekavši da je ipak bilo neizvesnije.
"Mislim da je bilo 6:4", prisetio se Rodik dodavši da se u to vreme nije ni usuđvao da igra protiv starije sestre Vilijams, Venus.
"Ona je bila previše dobra. Nisam smeo da budem na istom terenu sa njom",priznao je Rodik.

Bivši svetski broj jedan, koji je u svojoj karijeri već osvajao gren slem titulu, u četvrtfinalu ovogodišnjeg Australian opena igraće protiv Đokovića.

(http://www.b92.net/sport)
Nazad na vrh Ići dole
https://ananovak.forumsr.com
...Draganna...
Moderator
Moderator
...Draganna...


Broj poruka : 196
Godina : 29
Koliko volite Noleta i Anu :
Vesti o Novaku Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Vesti o Novaku Right_bar_bleue

Datum upisa : 19.01.2009

Vesti o Novaku Empty
PočaljiNaslov: Re: Vesti o Novaku   Vesti o Novaku Icon_minitimePon Jan 26, 2009 2:43 pm

hahahahaha......boze mili.......
Nazad na vrh Ići dole
Dejana_Novak
Admin
Admin
Dejana_Novak


Broj poruka : 520
Godina : 30
Lokacija : Hrvatska
Koliko volite Noleta i Anu :
Vesti o Novaku Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Vesti o Novaku Right_bar_bleue

Datum upisa : 18.01.2009

Vesti o Novaku Empty
PočaljiNaslov: Re: Vesti o Novaku   Vesti o Novaku Icon_minitimePon Jan 26, 2009 11:25 pm

Đoković: Spreman sam za veliki duel

Najbolji srpski teniser Novak Đoković izjavio je da se fizički oseća dobro i da ima dovoljno vremena da se odmori i pripremi za meč sa Amerikancem Endijem Rodikom u četvrtfinalu Australijan Opena u Melburnu.

Đoković je u osmini finala savladao Kipranina Markosa Bagdatisa sa 3:1, a taj duel trajao je više od tri časa i završio se daleko posle ponoći.

"Ne mislim da će na moju fizičku spremu uticati to što igram dugačke mečeve. Pokušaću to da okrenem u svoju korist. Osećam se dobro, imao sam kvalitetne pripreme u pauzi između dve sezone, kao i nekoliko mečeva u Sidneju. Mogu svaki drugi dan da igram po pet setova. Imam dovoljno vremena da se oporavim i sačekam veliki duel sa Rodikom", izjavio je Đoković za zvanični sajt turnira.

Đoković, koji brani titulu u Melburnu, do sada je sa Rodikom igrao tri puta. Srpski teniser zabeležio je dve pobede, a poslednja je bila u četvrtfinalu prošlogodišnjeg US Opena.

Srpski teniser dodao je da je tokom dosadašnjeg takmičenja u Melburnu imao manjih problema sa žuljevima, zbog čega je promenio patike.

"Imao sam manjih problema sa žuljevima. Velike su vrućine i zato sam promenio patike. To se uvek dešava na početku sezone, nakon nekoliko meseci pauze bez mečeva", dodao je on.

Novak Đoković će protiv Rodika igrati na Rod Lejver Areni u noći između ponedeljka i utorka. Taj duel biće treći po redu, a očekuje se da neće početi pre pet sati, po našem vremenu.

Ukoliko pobedi Rodika, Đoković će u polufinalu igrati protiv boljeg iz duela Rodžer Federer - Huan Martin del Potro.

Turnir u Melburnu igra se za ukupni nagradni fond od 23.140.000 australijskih dolara.

(Beta, MONDO)
Nazad na vrh Ići dole
https://ananovak.forumsr.com
Jowana Djokovic
Moderator
Moderator
Jowana Djokovic


Broj poruka : 162
Godina : 27
Lokacija : Beograd,Srbija
Vaš 4um : http://nikolasaric.forumotion.com
Koliko volite Noleta i Anu :
Vesti o Novaku Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Vesti o Novaku Right_bar_bleue

Datum upisa : 25.01.2009

Vesti o Novaku Empty
PočaljiNaslov: Re: Vesti o Novaku   Vesti o Novaku Icon_minitimeUto Jan 27, 2009 2:28 pm

Novak: Nisam mogao da se izborim sa telom

Novak Djoković rekao je posle predaje četvrtfinalnog meča Australijan Opena Rodiku, da je osetio slabost, bolove i grčeve u mišićima, i da njegovo telo nije moglo da se izbori s tim

- Bolovi i grčevi su me mučili i nije mi bilo dobro, a ljudi su mogli da primete da nisam mogao da se krećem i serviram kako treba. Moji servisi su išli i do 30 kilometara sporije, pružio sam maksimum, ali nekada se jednostavno ne možete izboriti sa svojim telom. Žao mi je što sam na ovakav način morao da završim turnir, ali šta je tu je...

Treći teniser sveta kaže da je zbog vrućine i kasno završenog meča sa Bagdatisom, tražio od organizatora da se njegov meč sa Rodikom prebaci u večernji termin, ali mu se nije izašlo u susret.

- Prethodni meč sa Bagdatisom sam završio oko 3 ujutro i legao sam posle 5. Nisam juče mogao da treniram, a danas je bilo jako teško i uslovi su zaista bili ekstremni. Očigledno nisam imao vremena da se oporavim kako treba, pogotovo za ovakvu vrućinu sa kojom nisam mogao da se izborim, dok je na Rodika očigledno delovala drugačije. Tražio sam od organizatora da igramo meč u večernjom trenimu, ali mi se nije izašlo u susret - rekao je Đoković posle meča.

Američki teniser je posle prozivke Novaka na US Openu za nepotrebno korištenje fizioterapeuta i za navodno foliranje, ovog puta imao potpuno razumevanje za Novakov medikal tajm-aut, a onda i prekid meča.

- Iskren da budem, nisam znao da mu je loše sve dok nije pozvao pomoć. To je razočaravajuće, i saosećam sa Novakom. Radio je toliko mnogo prošle godine da bi osvojio titulu, a sada nije dobio fer šansu da je odbrani. To je velika šteta - rekao je Rodik koji će polufinalu igrati sa pobednikom meča Federer - Del Potro.
Nazad na vrh Ići dole
http://nikolasaric.forumotion.com
Dejana_Novak
Admin
Admin
Dejana_Novak


Broj poruka : 520
Godina : 30
Lokacija : Hrvatska
Koliko volite Noleta i Anu :
Vesti o Novaku Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Vesti o Novaku Right_bar_bleue

Datum upisa : 18.01.2009

Vesti o Novaku Empty
PočaljiNaslov: Re: Vesti o Novaku   Vesti o Novaku Icon_minitimeUto Jan 27, 2009 6:23 pm

Novak žrtva rasporeda?!

Vesti o Novaku V122619p0

Novak Đoković zamolio je organizatore Australijan opena da njegov četvrtfinalni meč sa Endijem Rodikom uvrste u večernji program, ali nije naišao na razumevanje.

Njegov duel sa Markosom Bagdatisom završen je u ponedeljak u 2.30 časova po lokalnom vremenu u Melburnu, a Rodiku je morao "na crtu" već u utorak u 15 časova.

Posle sat i po igre odjednom je počeo da posustaje pod teretom vrućine i umora, da bi pri rezultatu 2:1 (2:1) za Rodika odlučio da odustane od dalje borbe.

"U ponedeljak sam legao u krevet u pet, pola šest ujutru i nisam imao vremena da se oporavim. Uslovi na terenu su bili ekstremni i videli ste da je to uticalo na mene mnogo više nego na Endija. Takva je situacija, na meni je bilo da se izborim sa njom. Žao mi je što mi nije odobreno da igram uveče", izjavio je Đoković.

On je konstatovao da nikome ne ide u prilog da se mečevi igraju do ranih jutarnjih časova.

"Ako ste jedan meč završili u tri ujutru, logično je da sledeći put igrate u terminu od pola osam uveče. Ali to se nije dogodilo".

Umesto toga, posle Dinare Safine i Jelene Dokić, oko 22 časa po lokalnom vremenu, na teren su izašli Rodžer Federer i Huan Martin Del Potro.

Endi Rodik pridružio se Novakovom apelu, naglasivši da se kao domaći teniser na US openu često sretao sa istim problemom.

"U Njujorku sam i ja morao da se borim sa tim, verovatno više nego bilo ko. Završite meč kasno i spavate tri-četiri sata u najboljem slučaju. Ne samo da se ne odmorite kako treba, nego sutradan ne možete ni da trenirate".

Rodik smatra da bi na gren slem takmičenjima i teniserke morale da podnesu deo tereta.

"Imam samo jednu sugestiju i nadam se da ona neće biti pogrešno shvaćena. Ako smo već u svemu jednaki, ako su nam nagradni fondovi isti, onda bi i rasporedi trebalo da nam budu ujednačeni. S vremena na vreme bi teniseri mogli prvi na teren, a devojke kasnije", istakao je američki teniser.

(MONDO)
Nazad na vrh Ići dole
https://ananovak.forumsr.com
Dejana_Novak
Admin
Admin
Dejana_Novak


Broj poruka : 520
Godina : 30
Lokacija : Hrvatska
Koliko volite Noleta i Anu :
Vesti o Novaku Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Vesti o Novaku Right_bar_bleue

Datum upisa : 18.01.2009

Vesti o Novaku Empty
PočaljiNaslov: Re: Vesti o Novaku   Vesti o Novaku Icon_minitimeSre Jan 28, 2009 2:00 am

Federer i Štih kritikuju Novaka

Vesti o Novaku Fedex-v

Donedavno najbolji teniser sveta Rodžer Federer nije imao mnogo razumevanja za predaju Novaka Đokovića u četrtfinalnom meču Australijan opena.

"On nije momak koji se nije predavao ranije... To je razočaravajuće. Ja sam to samo jednom uradio u karijeri. Endi je potpuno zaslužio pobedu", rekao je Rodžer Federer, koji će igrati protiv Amerikanca u polufinalu.

Švajcarac je dodao da igrači koji nisu spremni ne bi trebalo ni da izlaze na teren.
"Skoro pa želim da kažem, znaš šta, ako nisi spreman, jednostavno, skloni se. Da je Novak u setovima vodio 2:0, mislim da se ne bi povlačio kad je gubio 4:0 u četvrtom. Zahvaljujući Endiju se povukao. Endi ga je gurnuo do krajnjih granica. Pohvale Endiju", rekao je Federer.

Oštar je bio i bivši vimbldosnki šampion Mihael Štih, koji je optužio Đokovića za nepoštovanje i prema Rodiku i prema Australijan openu.
"Branilac titule je trebalo da se bori do kraja. Mislim da je zaista trebalo da završi meč. Uvek je lakše da se predaš, na kraju, nikada nisam video da igrač koji vodi, predaje meč zbog iscrpljenosti od vrućine", rekao je Nemac.

Blic
Nazad na vrh Ići dole
https://ananovak.forumsr.com
...Draganna...
Moderator
Moderator
...Draganna...


Broj poruka : 196
Godina : 29
Koliko volite Noleta i Anu :
Vesti o Novaku Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Vesti o Novaku Right_bar_bleue

Datum upisa : 19.01.2009

Vesti o Novaku Empty
PočaljiNaslov: Re: Vesti o Novaku   Vesti o Novaku Icon_minitimeSre Jan 28, 2009 3:37 pm

pihhh......zabole me za njihowo mishljenje.....shta mene brigakoliko je mechewa gosn sawrsheni predao....neka je.......pihhh
Nazad na vrh Ići dole
Jowana Djokovic
Moderator
Moderator
Jowana Djokovic


Broj poruka : 162
Godina : 27
Lokacija : Beograd,Srbija
Vaš 4um : http://nikolasaric.forumotion.com
Koliko volite Noleta i Anu :
Vesti o Novaku Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Vesti o Novaku Right_bar_bleue

Datum upisa : 25.01.2009

Vesti o Novaku Empty
PočaljiNaslov: Re: Vesti o Novaku   Vesti o Novaku Icon_minitimeSre Jan 28, 2009 8:38 pm

U pa federeru lako,odbranuo poene i pobedio lako(koga vec) i sad ga zabole za sve...
Nazad na vrh Ići dole
http://nikolasaric.forumotion.com
Dejana_Novak
Admin
Admin
Dejana_Novak


Broj poruka : 520
Godina : 30
Lokacija : Hrvatska
Koliko volite Noleta i Anu :
Vesti o Novaku Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Vesti o Novaku Right_bar_bleue

Datum upisa : 18.01.2009

Vesti o Novaku Empty
PočaljiNaslov: Re: Vesti o Novaku   Vesti o Novaku Icon_minitimeUto Feb 10, 2009 9:56 pm

Povratak Novaka na teren!

Posle tronedeljne pauze, Novak se vraća na veliku tenisku scenu.

Treći teniser sveta će od ponedeljka, 16. februara, učestvovati na ATP turniru u francuskom gradu Marseju, koji se igra za nagradni fond od 576 hiljada evra.

Biće to Novakov četvrti turnir u 2009. godini, a pripada seriji ATP World Tour 250.

Četvrtfinalista Australijen Opena biće postavljen za prvog nosioca, jer je najbolje rangiran od svih do sada prijavljenih igrača. To direktno znači da će biti slobodan u prvom kolu.

Iz Top 10 konkurencije, tu su Endi Marej i Žil Simon, dok se među ostalim imenima nalaze Gael Monfis, Žo-Vilfred Conga, Rišar Gaske, Marin Čilić, Mario Ančić, Ivan Ljubičić...

Biće ovo Noletovo treće uzastopno učešće na Open 13 turniru. Do sada nije imao sreće, jer je 2007. godine poražen na startu takmičenja, da bi prošle godine ispao već u drugom kolu.

Branilac titule u Marseju je Britanac Endi Marej, koji je u prošlogodišnjem finalu bio bolji od Hrvata Marija Ančića.

Pobedniku ovogodišnjeg izdanja turnira pripašće 250 ATP poena i ček na 88.500 evra.
Nazad na vrh Ići dole
https://ananovak.forumsr.com
Dejana_Novak
Admin
Admin
Dejana_Novak


Broj poruka : 520
Godina : 30
Lokacija : Hrvatska
Koliko volite Noleta i Anu :
Vesti o Novaku Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Vesti o Novaku Right_bar_bleue

Datum upisa : 18.01.2009

Vesti o Novaku Empty
PočaljiNaslov: Re: Vesti o Novaku   Vesti o Novaku Icon_minitimeNed Feb 15, 2009 2:31 pm

NOLETA U ŠPANIJI ČUVA OBEZBEĐENJE!

Đoković će u Benidormu, tokom Dejvis kup meča Srbija - Španija, biti pod stalnom pratnjom dvojice bodigardova. U timu našeg asa žele da izbegnu neprijatnosti, poput onih na Vimbldonu prošlog leta, kada je dobijao pretnje

Prvi reket Srbije Novak Đoković, tokom Dejvis kup meča protiv Španije, biće pod stalnom pratnjom dvojice telohranitelja, posebno zaduženih da obezbeđuju samo i isključivo njega! Kako pišu španski mediji, na spisku članova srpske delegacije koja će se od 28. aprila nalaziti u Benidormu, pored igrača i stručnog štaba, nalaze se i dvojica „bezbednjaka", zaduženih da prate svaki Đokovićev korak.

Za sada ne postoje indicije da je ova mera obezbeđenja uvedena zbog pretnji, poput događaja sa Vimbldona prošle godine, kada je Đoković bio pod posebnom pažnjom britanske tajne službe zbog navodnih sumnji da bi albanski ekstremisti mogli da ga napadnu. Po svemu sudeći, Noletov tim i TSS ovim potezom samo ne žele da bilo šta prepuste slučaju, baš da bi izbegli neprijatnosti poput onih na Vimbldonu. Inače, svaki put kada dođe u Beograd, 21-godišnjeg asa prati obezbeđenje, ne toliko zbog napada, već da bi nekako uspeo da se izvuče od gužve koju oko njega stvaraju mediji i navijači.

„Spid" za Đokovića

„Hed", novi opskrbljivač Novaka Đokovića reketima, u maju će na tržište izbaciti liniju koju je napravio specijalno za srpskog asa. Ona je već predstavljena i zove se „spid".

Kako tvrdi ovaj austrijski gigant, reketi su razvijeni po najnovijoj tehnologiji u saradnji sa 21-godišnjim Srbinom i najsnažniji su koje su ikada proizveli. Novak jedini, za sada, koristi „spid" rekete, koji će se proizvoditi u više varijanti: „spid pro", „spid MP", „spid elit" i „spid lajt".

Đoković je za ugovor sa „Hedom" dobio dva miliona evra i pravo da bude oficijelni predstavnik za pet zemalja u regionu za ovu firmu.



Ista je priča i sa Anom Ivanović, koja je u svom poslednjem internet dnevniku čak pomenula dvojicu momaka koji su je čuvali tokom Fed kup susreta prošlog vikenda u Beogradu, napisavši da su „jedni od najdivnijih ljudi koje je ikada upoznala". Za razliku od njih dvoje, Jelena Janković nije nikada imala obezbeđenje, kao ni Viktor Troicki, Janko Tipsarević ili Nenad Zimonjić.

Selektor naše Dejvis kup reprezentacije Bogdan Obradović, koji je već odredio spisak igrača za Benidorm, tvrdi da ništa ne zna o ličnom obezbeđenju trećeg igrača sveta:

- Taj mi podatak nije poznat. Mi kao ekipa imamo svoje obezbeđenje, što je sasvim normalno. To je ustaljena praksa svuda u svetu i sve reprezentacije moraju da imaju osnovne mere obezbeđenja - rekao je Obradović.

Znajući „istoriju" napada na naše sportiste, pre svega tenisere, ne treba da čudi potez Đokovića. Setimo se samo slučaja Monike Seleš i Gintera Parhea, manijaka koji ju je ubo nožem u toku meča. Zbog toga se i timovi koji brinu o Ani i Novaku vode onom starom „Bolje sprečiti, nego lečiti".

Press
Nazad na vrh Ići dole
https://ananovak.forumsr.com
...Draganna...
Moderator
Moderator
...Draganna...


Broj poruka : 196
Godina : 29
Koliko volite Noleta i Anu :
Vesti o Novaku Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Vesti o Novaku Right_bar_bleue

Datum upisa : 19.01.2009

Vesti o Novaku Empty
PočaljiNaslov: Re: Vesti o Novaku   Vesti o Novaku Icon_minitimeNed Feb 15, 2009 5:58 pm

^grozno....jadni nole..basx mi ga je zao
Nazad na vrh Ići dole
Jowana Djokovic
Moderator
Moderator
Jowana Djokovic


Broj poruka : 162
Godina : 27
Lokacija : Beograd,Srbija
Vaš 4um : http://nikolasaric.forumotion.com
Koliko volite Noleta i Anu :
Vesti o Novaku Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Vesti o Novaku Right_bar_bleue

Datum upisa : 25.01.2009

Vesti o Novaku Empty
PočaljiNaslov: Re: Vesti o Novaku   Vesti o Novaku Icon_minitimeSre Feb 18, 2009 1:50 pm

Đoković se otrovao hranom

Novak Đoković se "otrovao" hranom u Marseju uoči starta takmičenja na ATP turniru.

"Novaka je jako zaboleo stomak i ustanovljeno je da je doživeo manje trovanje hranom. Doktor je preporučio da se jedan dan odmara, ali je već sutradan nastavio sa treninzima. On je sada u potpunosti OK i jedva čeka da se vrati u takmičenje", rekao je Đokovićev menadžer, Amit Naor, za "Press".

Srpski teniser će u sredu u Marseju igrati protiv Francuza, Žeremija Šardija.

Inače, Đoković je posle predaje meča na Australijan openu Endiju Rodiju zbog iscrpljenosti, boravio u Beogradu gde je prošao preglede u KBC "Dr Dragiša Mišović".

"Morao je da se pregleda, pošto smo hteli da ustanovimo da li je sve u redu posle nemilog događaja u Melburnu. Ujedno, bila je to i redovna provera zdravlja. Mogu vam reći da je sve u redu i d a je Novak u potpunosti zdrav! Testovi su potvrdili da su mu u Australiji presudili pakleni vremenski uslovi, što smo i znali, ali smo se odlučili na preglede iz čiste predostrožnosti", potvrdio je Amit Naor.

(MONDO, foto AP)
Nazad na vrh Ići dole
http://nikolasaric.forumotion.com
Dejana_Novak
Admin
Admin
Dejana_Novak


Broj poruka : 520
Godina : 30
Lokacija : Hrvatska
Koliko volite Noleta i Anu :
Vesti o Novaku Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Vesti o Novaku Right_bar_bleue

Datum upisa : 18.01.2009

Vesti o Novaku Empty
PočaljiNaslov: Re: Vesti o Novaku   Vesti o Novaku Icon_minitimeSre Feb 18, 2009 3:47 pm

jadan Nole.. Sad
Nazad na vrh Ići dole
https://ananovak.forumsr.com
Dejana_Novak
Admin
Admin
Dejana_Novak


Broj poruka : 520
Godina : 30
Lokacija : Hrvatska
Koliko volite Noleta i Anu :
Vesti o Novaku Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Vesti o Novaku Right_bar_bleue

Datum upisa : 18.01.2009

Vesti o Novaku Empty
PočaljiNaslov: Re: Vesti o Novaku   Vesti o Novaku Icon_minitimeNed Feb 22, 2009 10:21 pm

Đoković: Izgubio sam od boljeg!

Vesti o Novaku V125470p0

Četvrti put uzastopno Novak Đoković poražen je od francuskog tenisera Žo-Vilfreda Conge. U polufinalu Open 13 turnira u Marseju, domaći teniser bio je za nijansu bolji - 2:0 (6:4, 7:6).

Posle neizvesnog prvog seta, u kojem je Srbin imao tri brejk lopte pri rezultatu 5:4 za 13. tenisera sveta, odluka je pala u taj-brejku drugog seta, koji je snažni Conga dobio sa ubedljivih - 7:1. Za plasman u finale 576.000 evra vrednog turnira, protiv prvog nosioca i trećeg tenisera sveta, Congi je bilo potrebno 84 minuta.

Od kada je Beograđanin pobedio Congu u prvom međusobnom susretu, finalu Australian Opena (3:1) u januaru 2008. godine, više ne uspeva da izađe na kraj sa njim. Posle Bangkoka, Mastersa u Parizu i finala Masters serije u Šangaju, Francuz je kao četvrti nosilac ATP turnira u Marseju nadigrao prvog nosioca.

Conga se u 2009. godini nalazi u neverovatnoj formi. U Marsej je doputovao kao osvajač Johanezburga, finale čeka sa skorom 18-3 (Đoković 9-4), a gde god je nastupio od Nove godine, stigao je do polufinala ili dalje... On će se u nedelju boriti za 250 ATP bodova i 88.500 evra, dok Đoković turnir u Dubaiju narednog ponedeljka (2.233.000 $), gde će se kao prvi nosilac sa kvalifikantom u prvom kolu, dočekuje bogatiji za 25.900 evra i 90 ATP bodova.

Iako je Conga dobio duel sa 2:0, nije mnogo nedostajalo da bude drugačije.
Nazad na vrh Ići dole
https://ananovak.forumsr.com
Jowana Djokovic
Moderator
Moderator
Jowana Djokovic


Broj poruka : 162
Godina : 27
Lokacija : Beograd,Srbija
Vaš 4um : http://nikolasaric.forumotion.com
Koliko volite Noleta i Anu :
Vesti o Novaku Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Vesti o Novaku Right_bar_bleue

Datum upisa : 25.01.2009

Vesti o Novaku Empty
PočaljiNaslov: Re: Vesti o Novaku   Vesti o Novaku Icon_minitimeNed Feb 22, 2009 10:35 pm

U al je bolji.....ma ja bolje igram od Conge.... njanja
Nazad na vrh Ići dole
http://nikolasaric.forumotion.com
Dejana_Novak
Admin
Admin
Dejana_Novak


Broj poruka : 520
Godina : 30
Lokacija : Hrvatska
Koliko volite Noleta i Anu :
Vesti o Novaku Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Vesti o Novaku Right_bar_bleue

Datum upisa : 18.01.2009

Vesti o Novaku Empty
PočaljiNaslov: Re: Vesti o Novaku   Vesti o Novaku Icon_minitimeUto Feb 24, 2009 11:24 pm

Nole u "vazduhu", Marej na vodi

Vesti o Novaku Novak-dokovic-dubai09-2

Novak je "poleteo visoko" i pre nego što je odigrao svoj prvi meč na ATP turniru u Dubajiu.

Prvi nosilac turnira, dan pred svoj prvi meč, ljubaznošću avio-kompanije Emirates Airlines iskusio je čari letenja, istina, samo u specijalnom simulatoru. Letilica A380, "prevezla" je Novaka duž rute koju je izabrao, od rodnog Beograda do Dubajia. Leteo je zajedno sa svojim zemljakom pilotom Milanom Kosanovićem, koji je zaposlen u kompaniji Emirates Airlines.

Prošle godine je skijao u imprvizovanom ski-centru, ove godine je "leteo", a naredne će se možda opredeliti za vodene sportove. Svoja iskustva moći će da mu prenese i drugi nosilac tunira Endi Marej, za koga su organizatori upriličili vožnju luksuznom jahtom dugom 26 metara. Endi je rekao da je po prvi put u životu bio na ovakvom brodu. "Bilo je veoma zabavno i ovo je verovatno najbolja aktivnost koju sam imao od kada nastupam na turneji", istakao je Britanac.

Endi je u prvom kolu savladao Sergija Stahovskog u kontraverznom mreču koji se završio predajom Ukrajinca u trećem setu, pri vođstvu Mareja od 6:7, 6:3, 5:3 i 30:00. Novak takmičenje startuje danas posle 16 časova, a protivnik će mu biti kvalifikant iz Italije Flavio Ćipola.

SvetTenisa.net
Nazad na vrh Ići dole
https://ananovak.forumsr.com
Jowana Djokovic
Moderator
Moderator
Jowana Djokovic


Broj poruka : 162
Godina : 27
Lokacija : Beograd,Srbija
Vaš 4um : http://nikolasaric.forumotion.com
Koliko volite Noleta i Anu :
Vesti o Novaku Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Vesti o Novaku Right_bar_bleue

Datum upisa : 25.01.2009

Vesti o Novaku Empty
PočaljiNaslov: Re: Vesti o Novaku   Vesti o Novaku Icon_minitimeSre Feb 25, 2009 12:31 am

Bravo Noki kisses
Nazad na vrh Ići dole
http://nikolasaric.forumotion.com
Dejana_Novak
Admin
Admin
Dejana_Novak


Broj poruka : 520
Godina : 30
Lokacija : Hrvatska
Koliko volite Noleta i Anu :
Vesti o Novaku Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Vesti o Novaku Right_bar_bleue

Datum upisa : 18.01.2009

Vesti o Novaku Empty
PočaljiNaslov: Re: Vesti o Novaku   Vesti o Novaku Icon_minitimeSub Feb 28, 2009 12:13 am

Đoković: "Verovao sam u pobedu"

Najbolji srpski teniser Novak Đoković rekao je da je u polufinalu turnira u Dubaiju verovao u pobedu u svakom trenutku i pokazao da je psihički jak.

"Izborio sam se za ovu pobedu u svakom poenu. Do samog kraja sam verovao da mogu da pobedim, psihički sam izdržao sve i došao do veoma važne pobede", izjavio je Đoković posle meča. Đoković je savlado Francuza Žila Simona sa 2:1 (3:6, 7:5, 7:5), posle 2 sata i 45 minuta igre.

Srpski teniser naveo je da pobedom nad Simonom pokazao da mu je i dalje mesto u vrhu svetskog tenisa.

"Ako želite da ostanete u svetskom vrhu, morate da dobijate ovakve mečeve. Simon je sigurno jedan od najboljih igrača na svetu", objasnio je Novak.

Đoković je rekao da Simon ima dobre, ujednačene udarce, iako deluje da fizički nije dominatan.

"On ima jedinstven stil igre. Veoma dobro igra iz svih pozicija, pravi malo grešaka. Kada ga vidite, ne deluje kao da je previše jak, ali to je njegova prednost", zaključio je srpski teniser.

Francuski teniser uzroke poraza pronašao je u činjenici da nije uspeo u dovoljnoj meri da iskoristi Đokovićeve greške.

"Dobio sam prvi set, igrao sam mnogo bolje, pošto je on napravio mnogo grešaka sa osnovne linije. Imao sam dovoljno prilika da dobijem meč, a na kraju to nisam uradio. To je glavni uzrok poraza", izjavio je Simon.

Đoković će u subotu u finalu igrati protiv pobednika meča izmedju Francuza Rišara Gaskea i Španca Davida Ferera.

Turnir u Dubaiju igra se za ukupni nagradni fond od 2.233.000 dolara.
Nazad na vrh Ići dole
https://ananovak.forumsr.com
Dejana_Novak
Admin
Admin
Dejana_Novak


Broj poruka : 520
Godina : 30
Lokacija : Hrvatska
Koliko volite Noleta i Anu :
Vesti o Novaku Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Vesti o Novaku Right_bar_bleue

Datum upisa : 18.01.2009

Vesti o Novaku Empty
PočaljiNaslov: Re: Vesti o Novaku   Vesti o Novaku Icon_minitimeNed Mar 01, 2009 8:17 pm

Šampion Dubaija stigao u Beograd!

Vesti o Novaku Huh_jj10

U nedelju, 1. marta 2009. oko 14 časova, najbolji srpski teniser Novak Đoković doputovao je u Beograd, nakon što je juče u Dubaiju osvojio prvu titulu u 2009. godini, a dvanaestu u karijeri.

Direktno sa aerodroma Novak se uputio na kompleks “Milan Gale Muškatirović“, gde će se od 2. do 10. maja ove godine održati prvi ATP turnir u Beogradu i Srbiji ikada - “Serbia Open 2009“.

Oduševljenje onim što je video nije krio.

“Izuzetno sam iznenađen koliko posla je već urađeno. Sve se odvija po planu, što me je posebno obradovalo. Jedva čekam da vidim kako će sve izgledati kada se završe radovi, 15. aprila,“ nestrpljiv je Novak.

Da podsetimo, Otvoreno prvenstvo Srbije u tenisu igraće se na šljaci, za nagradni fond od 450.000 evra (ATP World Tour 250). U glavnom i kvalifikacionom žrebu u pojedinačnoj konkurenciji učestvovaće po 32 igrača.

Organizatori su najavili da će uz trećeg tenisera sveta najverovatnije nastupiti i Fernando Verdasko, Huan Karlos Ferero, Karlos Moja, Ivan Ljubičić i Radek Štepanek, a promoter bi trebalo da bude Pit Sampras.

Prodaja ulaznica za prvi ATP spektakl u Srbiji počeće u prvoj polovini marta.

Vesti o Novaku 143b10

“Serbia Open 2009“ je u petak dobio i svoju zvaničnu Web prezentaciju na adresi www.serbiaopen.rs na kojoj možete naći sve informacije o turniru.
Nazad na vrh Ići dole
https://ananovak.forumsr.com
Jowana Djokovic
Moderator
Moderator
Jowana Djokovic


Broj poruka : 162
Godina : 27
Lokacija : Beograd,Srbija
Vaš 4um : http://nikolasaric.forumotion.com
Koliko volite Noleta i Anu :
Vesti o Novaku Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Vesti o Novaku Right_bar_bleue

Datum upisa : 25.01.2009

Vesti o Novaku Empty
PočaljiNaslov: Re: Vesti o Novaku   Vesti o Novaku Icon_minitimePon Mar 02, 2009 12:29 am

Jeeeeeeee.napokon srbija
Nazad na vrh Ići dole
http://nikolasaric.forumotion.com
...Draganna...
Moderator
Moderator
...Draganna...


Broj poruka : 196
Godina : 29
Koliko volite Noleta i Anu :
Vesti o Novaku Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Vesti o Novaku Right_bar_bleue

Datum upisa : 19.01.2009

Vesti o Novaku Empty
PočaljiNaslov: Re: Vesti o Novaku   Vesti o Novaku Icon_minitimePon Mar 02, 2009 11:28 am

šmrc šmrc, a ja necu moci da dođem.....a ovaj lik lijevo od noleta koji je on faktor ovdje???
Nazad na vrh Ići dole
Jowana Djokovic
Moderator
Moderator
Jowana Djokovic


Broj poruka : 162
Godina : 27
Lokacija : Beograd,Srbija
Vaš 4um : http://nikolasaric.forumotion.com
Koliko volite Noleta i Anu :
Vesti o Novaku Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Vesti o Novaku Right_bar_bleue

Datum upisa : 25.01.2009

Vesti o Novaku Empty
PočaljiNaslov: Re: Vesti o Novaku   Vesti o Novaku Icon_minitimePon Mar 02, 2009 11:39 am

Možda iz Obezbedjenja...Vidis kako je lepo obucen...

Dragana,gde neces moci da dodjes.....???
Nazad na vrh Ići dole
http://nikolasaric.forumotion.com
Sponsored content





Vesti o Novaku Empty
PočaljiNaslov: Re: Vesti o Novaku   Vesti o Novaku Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Vesti o Novaku
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» Vesti o Novaku van terena
» Vesti u vezi Ane
» Vesti o Ani van terena

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Prvi srpski forum o Noletu i Ani :: Novak Đoković :: Novak na terenu-
Skoči na: