Prvi srpski forum o Noletu i Ani
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Prvi srpski forum o Noletu i Ani

Dobrodošli na forum o Noletu i Ani, dvoje tenisera koji su ponos Srbije..Uživajte!!!
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Anin dnevnik

Ići dole 
AutorPoruka
Mirjana MP
Saznaješ za ovaj forum
Saznaješ za ovaj forum
Mirjana MP


Broj poruka : 83
Godina : 31
Lokacija : Rogatica, Republika Srpska
Vaš 4um : Prijavite se na moj forum o svi sportovima!
Koliko volite Noleta i Anu :
Anin dnevnik Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Anin dnevnik Right_bar_bleue

Datum upisa : 22.04.2009

Anin dnevnik Empty
PočaljiNaslov: Anin dnevnik   Anin dnevnik Icon_minitimeUto Apr 28, 2009 3:59 pm

Ovdje cemo postavljati Anin dnevnik koji ona pise na svom sajtu!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.srbijasport.forumandco.com
Mirjana MP
Saznaješ za ovaj forum
Saznaješ za ovaj forum
Mirjana MP


Broj poruka : 83
Godina : 31
Lokacija : Rogatica, Republika Srpska
Vaš 4um : Prijavite se na moj forum o svi sportovima!
Koliko volite Noleta i Anu :
Anin dnevnik Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Anin dnevnik Right_bar_bleue

Datum upisa : 22.04.2009

Anin dnevnik Empty
PočaljiNaslov: Re: Anin dnevnik   Anin dnevnik Icon_minitimeUto Apr 28, 2009 4:00 pm

Promocija!
April 27, 2009

Anin dnevnik 7x8u6510

Još uvek sam prilično uzbuđena zbog mečeva Fed Kupa koje smo igrali ovog vikenda. Drago mi je što sam osvojila poen za tim, a Jelena je uradila veliku stvar pobedivši u oba svoja singl meča. Ponosna sam što smo konačno u prvoj grupi ovog takmičenja.

Uživala sam u timskoj atmosferi. Imamo dobar timski duh, i lepa je promena kada tokom takmičenja možete da govorite na svom maternjem jeziku, pošto na turnirima obično govorim samo na engleskom.

Uživala sam i u prilici da probam svoj španski, i nadam se da ću u budućnosti napredovati u ovoj oblasti, i da neću grešiti na intervjuima!

Lleida je prilično mirno mesto, a sam klub je šarmantan. Učinili su da se osećamo veoma dobrodošli, i sve u svemu vikend je bio sjajan, i na terenu i van njega.

Lično, ovo je bio veoma dobar start moje sezone na šljaci. Prošla je skoro godina dana od mog poslednjeg meča na šljaci, i nije bilo lako igrati protiv teniserke iz prvih 20 koja voli ovu podlogu. Jako sam zadovoljna pobedom i radujem se svom sledećem turniru u Rimu.

Želela bih svima da se zahvalim na porukama podrške i čestitkama pre i posle pobede u Fed Kupu.


Voli vas
Ana
Nazad na vrh Ići dole
http://www.srbijasport.forumandco.com
Mirjana MP
Saznaješ za ovaj forum
Saznaješ za ovaj forum
Mirjana MP


Broj poruka : 83
Godina : 31
Lokacija : Rogatica, Republika Srpska
Vaš 4um : Prijavite se na moj forum o svi sportovima!
Koliko volite Noleta i Anu :
Anin dnevnik Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Anin dnevnik Right_bar_bleue

Datum upisa : 22.04.2009

Anin dnevnik Empty
PočaljiNaslov: Re: Anin dnevnik   Anin dnevnik Icon_minitimePet Maj 29, 2009 3:00 pm

Drago mi je što sam ponovo ovde / May 25, 2009
Prilično sam zadovoljna kako sam juče odigrala svoj meč prvog kola. Veći deo meča sam dobro servirala i napravila sam dosta vinera. Ima dosta mesta za napredak, ali je za prvo kolo Grand Slama bilo prilično dobro.

Moja protivnica Sara Errani je igrala veoma dobro. Nije pravila mnogo grešaka i pružila mi je težak meč. Srećna sam što sam prošla dalje i što ću u sredu igrati svoj sledeći meč.

Čudno je kada prvi meč na Grand Slamu igrate u nedelju, i onda imate dva dana bez mečeva. Danas i sutra ću da treniram, tako da to nisu dani pauze, ali sada kada sam se tako rano plasirala u drugo kolo, srećna sam zbog takvog rasporeda.

Imam toliko sjanih uspomena iz Pariza, ne samo od prošle godine, nego i ranijih godina takođe. Još uvek pamtim meč koji sam ovde pre četiri godine igrala protiv Mauresmo. Uopšte ne izgleda da je bilo tako davno!

Posle jučerašnjeg meča sam imala uobičajene susrete sa medijima, što podrazumeva pres konferencije na engleskom i na srpskom, i neke televizijske intervjue. Onda sam posetila kabinu komentatora Eurosporta na Chatrier terenu, na kom sam odigrala meč.

Malo sam sa engleskim komentatorom gledala meč Safin-Sidorenko, i komentarisala. Bilo je zabavno, a pogled koji oni imaju je zaista jako lep.

Voli vas
Ana
Nazad na vrh Ići dole
http://www.srbijasport.forumandco.com
Sponsored content





Anin dnevnik Empty
PočaljiNaslov: Re: Anin dnevnik   Anin dnevnik Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Anin dnevnik
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Prvi srpski forum o Noletu i Ani :: Ana Ivanović :: Sve o Ani-
Skoči na: