Prvi srpski forum o Noletu i Ani
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Prvi srpski forum o Noletu i Ani

Dobrodošli na forum o Noletu i Ani, dvoje tenisera koji su ponos Srbije..Uživajte!!!
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 BNP Paribas Showdown

Ići dole 
AutorPoruka
Dejana_Novak
Admin
Admin
Dejana_Novak


Broj poruka : 520
Godina : 30
Lokacija : Hrvatska
Koliko volite Noleta i Anu :
BNP Paribas Showdown Left_bar_bleue100 / 100100 / 100BNP Paribas Showdown Right_bar_bleue

Datum upisa : 18.01.2009

BNP Paribas Showdown Empty
PočaljiNaslov: BNP Paribas Showdown   BNP Paribas Showdown Icon_minitimeSre Mar 04, 2009 11:59 pm

Ana tesno izgubila od Serene

BNP Paribas Showdown 84385010

Ana je tesno izgubila sa 6-3 od prve teniserke sveta Serene Williams u izuzetno kvalitetnom susretu BNP Paribas Showdown-a. 21-godišnjakinja je promašila ukupno šest brejk lopti, ali može da bude zadovoljna povremenom izuzetno napadačkom igrom.

Ana je svoju prvu igru u prepunom Madison Square Garden snežne večeri u New Yorku počela fantastično. Odigrala je nekoliko forhenda od kojih je zastajao dah i primorala je 10-struku Grand Slam šampionku da se brani.

Pri rezultatu 1-1 na servis Williams, Ana je povela sa 15-40. Williams je odgovorila kao veliki šampion kakav i jeste, odservirala tri prva servisa, uključujući i onaj kod 'odlučujućeg poena', obično poznatog kao izjednačenje, koji je odlučio gem u ovom sistemu poena bez prednosti.

Možda zbog neiskorišćenih šansi, nivo Anine igre je opao i ona je u četvrtom gemu izgubila svoj servis. Pri nedostatku od 4-2, došla je do još tri šanse da oduzme servis svojoj protivnici, ali nije mogla da iskoristi ni jednu od njih. Williams je odservirala za meč.

"Ovo je bilo sjajno iskustvo," rekla je Ana. "Veoma sam uživala u takmičenju u ovoj areni. Atmosfera je bila neverovatna i čini mi se da smo obe dobro igrale. Imala sam svoje prilike, ali je ona bila previše dobra kada je to bilo najbitnije.

"Uživala sam i u poseti New York-u. Obično sam ovde tokom leta, pa je bilo lepo videti grad u drugo doba godine, i malo više ga istražiti.

Anin sledeći takmičarski nastup će biti na BNP Paribas Open-u u Indian Wells-u, koji počine 11. marta. Ona je branilac titule.
Nazad na vrh Ići dole
https://ananovak.forumsr.com
 
BNP Paribas Showdown
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» BNP Paribas Open (Indian Wells) - ATP 2009
» BNP Paribas Open (Indian Wells) - WTA 2009

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Prvi srpski forum o Noletu i Ani :: Kanta :: Kanta-
Skoči na: