Prvi srpski forum o Noletu i Ani
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Prvi srpski forum o Noletu i Ani

Dobrodošli na forum o Noletu i Ani, dvoje tenisera koji su ponos Srbije..Uživajte!!!
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Novi moderatori!!

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
Dejana_Novak
Admin
Admin
Dejana_Novak


Broj poruka : 520
Godina : 30
Lokacija : Hrvatska
Koliko volite Noleta i Anu :
Novi moderatori!! Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Novi moderatori!! Right_bar_bleue

Datum upisa : 18.01.2009

Novi moderatori!! Empty
PočaljiNaslov: Novi moderatori!!   Novi moderatori!! Icon_minitimeNed Feb 15, 2009 8:52 pm

Od danas novi moderatori su AnCh! i Dragana_Gaga


Vaša obaveza je da budete koliko možete redovne, da postavljate slike, vesti van i na terenu Novaka ili Ane..kao i ostalih tenisera i teniserki..da dovodite što više članova i činite forum lepšim..

Vaša adminka Dejana kisses
Nazad na vrh Ići dole
https://ananovak.forumsr.com
AnCh!
Saznaješ za ovaj forum
Saznaješ za ovaj forum
AnCh!


Broj poruka : 60
Koliko volite Noleta i Anu :
Novi moderatori!! Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Novi moderatori!! Right_bar_bleue

Datum upisa : 28.01.2009

Novi moderatori!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi moderatori!!   Novi moderatori!! Icon_minitimeNed Feb 15, 2009 8:59 pm

tnx tnx kisses
Nazad na vrh Ići dole
...Draganna...
Moderator
Moderator
...Draganna...


Broj poruka : 196
Godina : 29
Koliko volite Noleta i Anu :
Novi moderatori!! Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Novi moderatori!! Right_bar_bleue

Datum upisa : 19.01.2009

Novi moderatori!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi moderatori!!   Novi moderatori!! Icon_minitimeNed Feb 15, 2009 11:20 pm

pokusxawacemo....hwala
Nazad na vrh Ići dole
Dejana_Novak
Admin
Admin
Dejana_Novak


Broj poruka : 520
Godina : 30
Lokacija : Hrvatska
Koliko volite Noleta i Anu :
Novi moderatori!! Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Novi moderatori!! Right_bar_bleue

Datum upisa : 18.01.2009

Novi moderatori!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi moderatori!!   Novi moderatori!! Icon_minitimeNed Feb 22, 2009 2:00 am

evo nameštena vam je opcija moderatora.., čuvajte svoje pozicije, dosta informacija ima sa Novakog i Aninog foruma i sajta pa kopirajte i postavljajte..trudite se..srećno
Nazad na vrh Ići dole
https://ananovak.forumsr.com
AnCh!
Saznaješ za ovaj forum
Saznaješ za ovaj forum
AnCh!


Broj poruka : 60
Koliko volite Noleta i Anu :
Novi moderatori!! Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Novi moderatori!! Right_bar_bleue

Datum upisa : 28.01.2009

Novi moderatori!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi moderatori!!   Novi moderatori!! Icon_minitimeNed Feb 22, 2009 6:30 pm

ok,trudicu se....tnx
Nazad na vrh Ići dole
Dejana_Novak
Admin
Admin
Dejana_Novak


Broj poruka : 520
Godina : 30
Lokacija : Hrvatska
Koliko volite Noleta i Anu :
Novi moderatori!! Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Novi moderatori!! Right_bar_bleue

Datum upisa : 18.01.2009

Novi moderatori!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi moderatori!!   Novi moderatori!! Icon_minitimePet Mar 06, 2009 8:22 pm

Anch više nije moderator mada se u početku trudila, sada je moderator *Noletov Anđeo Čuvar'' devojka je stvarno redovna i postuje...Mary 91 i Jowana uopšte nisu redovne, ali su opet nešto učinile za forum.., šta da radim sa njima pojma nemam..
Nazad na vrh Ići dole
https://ananovak.forumsr.com
...Draganna...
Moderator
Moderator
...Draganna...


Broj poruka : 196
Godina : 29
Koliko volite Noleta i Anu :
Novi moderatori!! Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Novi moderatori!! Right_bar_bleue

Datum upisa : 19.01.2009

Novi moderatori!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi moderatori!!   Novi moderatori!! Icon_minitimePet Mar 06, 2009 8:47 pm

cestitam Jowanaaaa..........

a to za njih dwe....nezz....trebale bi biti aktivnije
Nazad na vrh Ići dole
Jowana Djokovic
Moderator
Moderator
Jowana Djokovic


Broj poruka : 162
Godina : 27
Lokacija : Beograd,Srbija
Vaš 4um : http://nikolasaric.forumotion.com
Koliko volite Noleta i Anu :
Novi moderatori!! Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Novi moderatori!! Right_bar_bleue

Datum upisa : 25.01.2009

Novi moderatori!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi moderatori!!   Novi moderatori!! Icon_minitimeSub Mar 07, 2009 1:28 pm

Hwala Gago....Hwala Dejana
Nazad na vrh Ići dole
http://nikolasaric.forumotion.com
AnCh!
Saznaješ za ovaj forum
Saznaješ za ovaj forum
AnCh!


Broj poruka : 60
Koliko volite Noleta i Anu :
Novi moderatori!! Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Novi moderatori!! Right_bar_bleue

Datum upisa : 28.01.2009

Novi moderatori!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi moderatori!!   Novi moderatori!! Icon_minitimeNed Mar 08, 2009 7:15 pm

cesttam i ja...!
nisam redowna,jer se spremama za prijemni.tako da jedwa stizem i na ostale 4ume.....
sorry swima....
trudicu se da budem sto redownija,ali skola... Mad
Nazad na vrh Ići dole
Dejana_Novak
Admin
Admin
Dejana_Novak


Broj poruka : 520
Godina : 30
Lokacija : Hrvatska
Koliko volite Noleta i Anu :
Novi moderatori!! Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Novi moderatori!! Right_bar_bleue

Datum upisa : 18.01.2009

Novi moderatori!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi moderatori!!   Novi moderatori!! Icon_minitimeNed Mar 08, 2009 7:55 pm

AnCh! ::
cesttam i ja...!
nisam redowna,jer se spremama za prijemni.tako da jedwa stizem i na ostale 4ume.....
sorry swima....
trudicu se da budem sto redownija,ali skola... Mad
Evil or Very Mad
Nazad na vrh Ići dole
https://ananovak.forumsr.com
Dejana_Novak
Admin
Admin
Dejana_Novak


Broj poruka : 520
Godina : 30
Lokacija : Hrvatska
Koliko volite Noleta i Anu :
Novi moderatori!! Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Novi moderatori!! Right_bar_bleue

Datum upisa : 18.01.2009

Novi moderatori!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi moderatori!!   Novi moderatori!! Icon_minitimeNed Mar 08, 2009 7:56 pm

[quote="Dejana_Novak"]
AnCh! ::
cesttam i ja...!
nisam redowna,jer se spremama za prijemni.tako da jedwa stizem i na ostale 4ume.....
sorry swima....
trudicu se da budem sto redownija,ali skola... Mad

joj ma znam kako ti je ta škola glupa..grrrrrr
Nazad na vrh Ići dole
https://ananovak.forumsr.com
AnCh!
Saznaješ za ovaj forum
Saznaješ za ovaj forum
AnCh!


Broj poruka : 60
Koliko volite Noleta i Anu :
Novi moderatori!! Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Novi moderatori!! Right_bar_bleue

Datum upisa : 28.01.2009

Novi moderatori!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi moderatori!!   Novi moderatori!! Icon_minitimeČet Mar 12, 2009 12:04 am

a sto je najgore,PRIJRMNI se blizi!! Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
...Draganna...
Moderator
Moderator
...Draganna...


Broj poruka : 196
Godina : 29
Koliko volite Noleta i Anu :
Novi moderatori!! Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Novi moderatori!! Right_bar_bleue

Datum upisa : 19.01.2009

Novi moderatori!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi moderatori!!   Novi moderatori!! Icon_minitimeČet Mar 12, 2009 3:09 pm

dosta spama, imate temu za spamovanje Exclamation
Nazad na vrh Ići dole
Jowana Djokovic
Moderator
Moderator
Jowana Djokovic


Broj poruka : 162
Godina : 27
Lokacija : Beograd,Srbija
Vaš 4um : http://nikolasaric.forumotion.com
Koliko volite Noleta i Anu :
Novi moderatori!! Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Novi moderatori!! Right_bar_bleue

Datum upisa : 25.01.2009

Novi moderatori!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi moderatori!!   Novi moderatori!! Icon_minitimeSub Mar 14, 2009 9:35 pm

E ne znam gde da napisem,pa cu ovde...

Nisu mi zabranili net(kao sto sam rekla),vec mi ne radi....sad se javljam sa druog kompa a ce moj biti uskoro popravljen...
Nazad na vrh Ići dole
http://nikolasaric.forumotion.com
Mary91
Admin
Admin
Mary91


Broj poruka : 29
Godina : 32
Lokacija : negde u mislima...
Koliko volite Noleta i Anu :
Novi moderatori!! Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Novi moderatori!! Right_bar_bleue

Datum upisa : 18.01.2009

Novi moderatori!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi moderatori!!   Novi moderatori!! Icon_minitimeNed Mar 15, 2009 7:42 pm

cestitam
Nazad na vrh Ići dole
http://www.britney4ever.niceboard.net
...Draganna...
Moderator
Moderator
...Draganna...


Broj poruka : 196
Godina : 29
Koliko volite Noleta i Anu :
Novi moderatori!! Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Novi moderatori!! Right_bar_bleue

Datum upisa : 19.01.2009

Novi moderatori!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi moderatori!!   Novi moderatori!! Icon_minitimeSre Apr 15, 2009 1:44 pm

meni je jako zao.......ali ja dobrovoljno napustam funkciju moderatora.......imam jakoo puno obaveza, jedva sve i stizem......znam da ce neki sada reci: "A mozes biti na Noletovom forumu i na face-u"....pa, mogu.....to mi je iskreno vaznije, izvinite......cujemo se....Wink
Nazad na vrh Ići dole
AnCh!
Saznaješ za ovaj forum
Saznaješ za ovaj forum
AnCh!


Broj poruka : 60
Koliko volite Noleta i Anu :
Novi moderatori!! Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Novi moderatori!! Right_bar_bleue

Datum upisa : 28.01.2009

Novi moderatori!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi moderatori!!   Novi moderatori!! Icon_minitimeSre Apr 15, 2009 5:48 pm

jak0 mi je zao....Sad
Nazad na vrh Ići dole
Dejana_Novak
Admin
Admin
Dejana_Novak


Broj poruka : 520
Godina : 30
Lokacija : Hrvatska
Koliko volite Noleta i Anu :
Novi moderatori!! Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Novi moderatori!! Right_bar_bleue

Datum upisa : 18.01.2009

Novi moderatori!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi moderatori!!   Novi moderatori!! Icon_minitimeSre Apr 15, 2009 7:00 pm

i meni.., ali kako hoćeš..
Nazad na vrh Ići dole
https://ananovak.forumsr.com
AnCh!
Saznaješ za ovaj forum
Saznaješ za ovaj forum
AnCh!


Broj poruka : 60
Koliko volite Noleta i Anu :
Novi moderatori!! Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Novi moderatori!! Right_bar_bleue

Datum upisa : 28.01.2009

Novi moderatori!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi moderatori!!   Novi moderatori!! Icon_minitimeČet Apr 16, 2009 4:27 pm

da li che sad da bude glasanje za nowog moda...???
Nazad na vrh Ići dole
Dejana_Novak
Admin
Admin
Dejana_Novak


Broj poruka : 520
Godina : 30
Lokacija : Hrvatska
Koliko volite Noleta i Anu :
Novi moderatori!! Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Novi moderatori!! Right_bar_bleue

Datum upisa : 18.01.2009

Novi moderatori!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi moderatori!!   Novi moderatori!! Icon_minitimeČet Apr 16, 2009 4:43 pm

AnCh! ::
da li che sad da bude glasanje za nowog moda...???

ne, jer iovako sve radim sama, moderatori mi ničemu ne služe, dogovorili smo se i šta koji da radi, ali očigledno i kao što vidite svaka vest i slika koja je postavljena nju sam postavila ja, kao da je to neki problem za ostale..
Nazad na vrh Ići dole
https://ananovak.forumsr.com
...Draganna...
Moderator
Moderator
...Draganna...


Broj poruka : 196
Godina : 29
Koliko volite Noleta i Anu :
Novi moderatori!! Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Novi moderatori!! Right_bar_bleue

Datum upisa : 19.01.2009

Novi moderatori!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi moderatori!!   Novi moderatori!! Icon_minitimeČet Apr 16, 2009 11:14 pm

^ja sam nesto i postaljala, izvini molim te.......ja sam sama shvatila da to ne radim dobro, zato sam i napustila......i nije problem, ali svejedno to niko ovdje ne cita, jer svi prvo odu na Noletov forum, gdje takodje neki kopiraju sa Aninog sajta vijesti, pa ih vide i ovdje.......

PS nisi svaq sliq i vijest koju vidiM ti postavila.....
Nazad na vrh Ići dole
Dejana_Novak
Admin
Admin
Dejana_Novak


Broj poruka : 520
Godina : 30
Lokacija : Hrvatska
Koliko volite Noleta i Anu :
Novi moderatori!! Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Novi moderatori!! Right_bar_bleue

Datum upisa : 18.01.2009

Novi moderatori!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi moderatori!!   Novi moderatori!! Icon_minitimeČet Apr 16, 2009 11:28 pm

...Draganna... ::
^ja sam nesto i postaljala, izvini molim te.......ja sam sama shvatila da to ne radim dobro, zato sam i napustila......i nije problem, ali svejedno to niko ovdje ne cita, jer svi prvo odu na Noletov forum, gdje takodje neki kopiraju sa Aninog sajta vijesti, pa ih vide i ovdje.......

PS nisi svaq sliq i vijest koju vidiM ti postavila.....

ok nisam ni rekla za tebe ništa, ti si još nešto i postavljala.., ali pogledaj da sam skoro svaku...ma šta skoro.. svaku vest na Sony Ericsson Open-u postavila sam ja i da ispod toga nema komentar..razumem da svi odu na Noletov forum i sajt pa tamo čitaju.., ali ja to čisto radim samo da ovaj i ovako jadan forum ne bi propao..
Nazad na vrh Ići dole
https://ananovak.forumsr.com
...Draganna...
Moderator
Moderator
...Draganna...


Broj poruka : 196
Godina : 29
Koliko volite Noleta i Anu :
Novi moderatori!! Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Novi moderatori!! Right_bar_bleue

Datum upisa : 19.01.2009

Novi moderatori!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi moderatori!!   Novi moderatori!! Icon_minitimeČet Apr 16, 2009 11:37 pm

zao mi je.....al kad god koja postane mod iskljuci se ladno.......i Anchy i Jovana su bile redovne dok nisu postale modovi, sada ni ne dolaze........

a Anchy, jel ti mislis da sam ja gluupa????
prvo, kaze da ti je "zao", i odmah napises hoce li se birati novi mod???.......kao da bi ti bila ista bolja nego sto si prije bila

znam da ovo sada izgleda, kao da ja samo hocu da se svadjam, ali nije stvarno, samo iznovim cinjenice........Wink
Nazad na vrh Ići dole
Dejana_Novak
Admin
Admin
Dejana_Novak


Broj poruka : 520
Godina : 30
Lokacija : Hrvatska
Koliko volite Noleta i Anu :
Novi moderatori!! Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Novi moderatori!! Right_bar_bleue

Datum upisa : 18.01.2009

Novi moderatori!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi moderatori!!   Novi moderatori!! Icon_minitimeČet Apr 16, 2009 11:41 pm

nećemo više raspravljati o ovome..krajjjjjjjjjjjjj
Nazad na vrh Ići dole
https://ananovak.forumsr.com
Sponsored content





Novi moderatori!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi moderatori!!   Novi moderatori!! Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Novi moderatori!!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Novi sajt Novaka Đokovića

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Prvi srpski forum o Noletu i Ani :: Forum :: Obaveštenja-
Skoči na: